7. - 8. 9. 2019: BTM ČR Praha

15.09.2019 vytvořil Libor Svoboda

Na první bodovací turnaj sezóny do Prahy jsme vyrazili společně s dětmi ze tří brněnských klubů - Nový Lískovec (Buk, Búřil, Kovařík, Krejčí), Salesko Líšeň (Sobotíková) a Morenda (Haluza, Havránek, Hrdlička, Kouřil, Nespěšný, Řepa, Sobotka a Svobodová).

V sobotních turnajích jsme měli zastoupení pouze v kategorii mladšího žactva. Pod vedením Honzy Toufara, který absolvoval svůj první republikový turnaj v roli kouče, se nejvíce dařilo Lukáši Búřilovi v "áčku", který dokázal dvakrát vyhrát, a Monice Sobotíkové v "béčku", která se probojovala do finále.

Ve starších žácích pod vedením Renči Pavlicové se z B-turnaje povedlo postoupit Hynkovi Nespěšnému, Lukáši Bukovi chyběla jedna výhra.

Jediným účastníkem v nejmladších žácích byl Mirek Hrdlička. V boji o postup ze skupiny vedl v pátém setu již 5:1, ale bohužel ani to nestačilo. V útěše potom vyhrál jeden zápas, v dalším prohrál opět v pátém setu.

Foto: Hynek

Výsledky: https://www.tournamentsoftware.com/find?StartDate=2019-09-06&EndDate=2019-09-08&Distance=15&page=1&CountryCode=CZE

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Nábor dětí do oddílu

Jako každý rok na začátku nového školního roku pořádáme nábor dětí do našeho oddílu stolního tenisu TTC Moravská Slavia Brno. Nábor tentokrát proběhne v pondělí 16. 9. 2019 od 17:30 v naší hale na Vojtové 12. Další informace v přiloženém letáku, případné dotazy pište na email adobovs@seznam.cz.

Leták

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

V pěti nedělních ligových a krajských utkáních, kterými byla zakončena podzimní část, jsme nepoznali hořkost porážky. To se nám za tuto půlku bohužel mockrát nepodařilo :-( Vyhrálo béčko a éčko, remizovali chlapci z áčka, céčka a déčka. Snad se jedná o pozitivní kroky vzhledem ke druhé polovině, ve které všechny mužské týmy budou mít hodně hodně práce...

Zato ženy si vánoční pauzu a zřejmě celou druhou polovinu užijí v klidných vodách svých soutěží :-)

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.