20. 9. 2019: 1. liga žen

08.10.2019 vytvořil Libor Svoboda

1. liga žen TTC MS Brno „A“ v. KST GMC Blansko „A“

Novou sezónu 2019/2020 jsme odstartovaly soubojem s týmem Blanska, který nám los přidělil do tzv. dvojičky. Utkání jsme po dohodě odehrály v předehrávce již 20. 9. 2019 kvůli absenci jedné z hráček Blanska v řádném termínu. Bohužel však ze zdravotních indispozic se nakonec nemohla zúčastnit ani v termínu předehrávky.
Soupeřky proto do boje povolaly nadějnou Kristýnu Mazalovou do dvouher a ve čtyřhře nastoupila spolu s Verčou Ševčíkovou i Renča Pavlicová - ta tak po roce zaznamenává svůj comeback do ženské soutěže (i když škoda, že ne za Moravskou Slávii (-:).
Po povedené výhře 3:0 ve čtyřhře jsme se rychle ujaly vedení i skrz dvouhry, kdy do stavu 4:1 zaváhala pouze Týna, která s Petrou Sukovou prohrála smolně v koncovkách. Ve druhé rundě se ke slovu dostala i střídající Míša Viktorínová.
Následně se zápas trochu zdramatizoval, když opora Blanska Verča Ševčíková porazila Simču i Týnu. Naštěstí ve zbylých zápasech si už holky vše pohlídaly a mohly jsme tak oslavit první výhru v sezóně 7:3.
Body: Zemanová 2,5/3,5, Viktorínová 2/2, Šebková 1/3, Mergenthalová 1,5/1,5

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Nábor dětí do oddílu

Jako každý rok na začátku nového školního roku pořádáme nábor dětí do našeho oddílu stolního tenisu TTC Moravská Slavia Brno. Nábor tentokrát proběhne v pondělí 16. 9. 2019 od 17:30 v naší hale na Vojtové 12. Další informace v přiloženém letáku, případné dotazy pište na email adobovs@seznam.cz.

Leták

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

V pěti nedělních ligových a krajských utkáních, kterými byla zakončena podzimní část, jsme nepoznali hořkost porážky. To se nám za tuto půlku bohužel mockrát nepodařilo :-( Vyhrálo béčko a éčko, remizovali chlapci z áčka, céčka a déčka. Snad se jedná o pozitivní kroky vzhledem ke druhé polovině, ve které všechny mužské týmy budou mít hodně hodně práce...

Zato ženy si vánoční pauzu a zřejmě celou druhou polovinu užijí v klidných vodách svých soutěží :-)

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.