12. - 13. 10. 2019: KS I. tř. - MS D

21.10.2019 vytvořil Libor Svoboda

MS – Kobylí 6:10

V sobotu jsme doma hostili Kobylí. Po čtyřhrách 1-1 jsme se naplno pustili do ofenzivních soupeřů. Adam bohužel nezopakoval Hodonínské tažení a dopadl přesně naopak (0 ze 4), Honza Oškrdal si premiérově uhrál ze všech zápasů jen set na Mosnáka (0 ze 3), Martin přidal po boji 2 výhry (2 ze 3) a já prohrál jen s Janglem – mohl by po letech vyměnit svoje vykousané a nevyzpytatelné softy (3 ze 4).

MS – Klobouky 9:9

Neděle začala v podobném duchu jako předchozí den (po čtyřhrách 1-1). V singlech se všichni vyřádili na materiálech soupeřů (jen 1/4 hrál čistě se softy). Za zmínku pouze stojí to, že se nám po delší době podařilo střídaní Martina za Karla Pecku, které nám po nepříznivém průběhu za stavu 4-8 zajistilo alespoň remízu.

Pokud chceme myslet na klidný střed tabulky, měli bychom zabojovat.

Kuba Pavelka

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Nábor dětí do oddílu

Jako každý rok na začátku nového školního roku pořádáme nábor dětí do našeho oddílu stolního tenisu TTC Moravská Slavia Brno. Nábor tentokrát proběhne v pondělí 16. 9. 2019 od 17:30 v naší hale na Vojtové 12. Další informace v přiloženém letáku, případné dotazy pište na email adobovs@seznam.cz.

Leták

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

Ani ve čtvrtém kole 1. ligy žen áčko nezaváhalo. Tentokrát bez problémů holky vyhrály v Havířově. Společně s "háčkem" mužů v městské soutěži III. třídy tak po čtyřech kolech mají plný počet bodů!!!

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.