26.- 27. 10.: 1. liga muži

02.11.2019 vytvořil Libor Svoboda

MS Brno: SKST Hodonín 7:10
 
Dalo se tušit, že zápas s Hodonínem nebude patřit k nejkratším, vzhledem k dvou brzdám v soupeřově týmu. Už od začátku se ale halou nesla dobrá atmosféra, přece jen si na nás brousil zuby náš loňský spoluhráč Dyma. Snažili jsme se v něm probudit loňského Morenďáka, aby bodoval pro nás. Nutno uznat že i přes dobrý výkon to Dyma málem splnil do puntíku :). 
Začátek zápasu 1:1, já poprvé letos Buldymu v deblu i pomohl, hned to bylo znát.
Po první rundě 3:3, 4 docela jasné zápasy. PO druhém kole jdeme do vedení 6:4, kdy pouze Honza nestačil na Dymu. Výborně zahrál Tom s Veslovodem a Mara s Kadlčkem.
Třetí kolo se nám bohužel nepovedlo, mrzí hlavně moje selhání při matchbolu s Kadlčkem a Marova těsná prohra s Broiakovskim. Buldy drží vysoký standart i náš tým. 7:7 a jdeme do posledního kola.
Toto kolo bohužel opět ovlivní moje selhání s Broiakovskim, kdy od stavu 2:1 a 7:3 pro mě jsem nebyl shopen zahrát kloudný balón, Gorkiho těsná prohra jen přidává sebevědomí na rakety Hodonína. V posledních zápasech bohužel prohrává Tom s Lapčíkem, který si snad něco práskl do žíly, jak byl nabuzený. Mara už nestíhá dohrát zápas s Dymou, kde měl výhru už téměř hotovou. Prohráváme 7:10.
Zápas ovlivnili 3 faktory:
 
Gorkiho vajíčko
Moje 2 prohry ve vyhraných zápasech
3 body nikterak hvězdného Lapčíka (nechápu jak, kromě naprosto neregulérního servisu)
 
No nic, je potřeba zabojovat druhý zápas.
 
MS Brno: Agrotec Hustopeče 10:3
 
Zápas s Hustopečemi začal onemocněním celé Marovi rodinky. Musel tak zůstat doma a být naším 5. hráčem na stisu online. Z béčka jsme nominovali Mejzlu s očekáváním, jak se mu bude dařit.
Čtyřhry začaly poměrně špatně, prohráváme oba první sety, my s Buldym dokonce i druhý. Kluci vedle naštěstí zabojovali a urvali výhru, my se zvetili a zápas otočili. Start 2:0 a sebevědomí je na naší straně.
V prvním kole s trochou štěstí Gorki přehrává Schwarzera, Mejzla i přes dobrý výkon prohrává 3 koncovky se soupeřovou jedničkou Kopanyim, Buldy poráží dobře hrajícího, avšak stále moc mladého Brhela, a já nakonec přehrávám Mesaroše. Vedem 5:1, ale ještě není rozhodnuto.
Další kolo však začíná jasnou a naprosto zaslouženou výhrou Mejzly 3:0 se Schwarzerem, Buldy těsně prohrává s Kopanyim, já porážím Brhela a Gorki Mesaroše. V posledním kole ještě Buldy prohrává se Schwarzerem (možná trošku nekoncentrovanost), já porážím Kopanyiho a zápas ukončuje Gorki výhrou nad Brhelem. 
Tento zápas rozhodlo:
 
obě vyhrané 4hry
super výkon Mejzlouna
Gorkiho skóre 3:0

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Nábor dětí do oddílu

Jako každý rok na začátku nového školního roku pořádáme nábor dětí do našeho oddílu stolního tenisu TTC Moravská Slavia Brno. Nábor tentokrát proběhne v pondělí 16. 9. 2019 od 17:30 v naší hale na Vojtové 12. Další informace v přiloženém letáku, případné dotazy pište na email adobovs@seznam.cz.

Leták

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

Poslední lednový víkend dopadl úspěšně hlavně pro 1. a 2. ligu mužů. Oba týmy hrály doma a před slušnou diváckou kulisou zaznamenaly dohromady 4 výhry. Áčko se rázem vyhouplo na 6. místo a béčko udělalo další důležité krůčky směrem k záchraně. Snad to tak půjde i nadále.

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.