26. - 27. 10.: KSI - Morenda E

07.11.2019 vytvořil Libor Svoboda

TTC Moravská Slavia Brno E - Orel jednota Ivančice A
2 :10
Na utkání do Ivančic jsme se těšili a cestou jsme řešili našeho významného herce Miroslava Menšíka. Roman nás vezl mimo běžně ucpanou dálnici po okresních silnicích a my jsme zcela samozřejmě natrefili na několik objížděk a časový „náskok“ se začal zkracovat. Navigace nás dovedla systémem užších a užších uliček do poslední slepé, kde se nachází hala soupeře. Ke svému štěstí jsme zaparkovali před rodným domem Miroslava Menšíka a přišli do haly. I přes naše zdržení jsme byli na místě první. Tímto okamžikem se však naše štěstí vyčerpalo a průběh zápasu vykazoval všechny prvky téměř antické tragédie. Po prvních zápasech se skóre začalo jevit jako „katastrofa“ a i celkový výsledek takto dopadnul. Jediná pozitivní stránka byla účast Štěpána Kysely, který si poprvé vyzkoušel pro něho vyšší soutěž. 

TTC Moravská Slavia Brno E - SK Kuřim A
4 :10
„Ranní vloupání“ – Po nezvykle klidném večeru jsme ráno vyrazili do Kuřimi a zaparkovali před školou, kde je domácí herna soupeře. Na místě nebyl zatím nikdo a my jsme vzhledem k chladnému počasí podupávali u vstupních dveří a snili o teplé kávě. Vzhledem k postupnému pronikání chladu se nám zbystřila mysl a my jsme si všimli pracovníků rekonstruující druhé křídlo školy. Jako správní bystří hoši jsme se otevřenými dveřmi vydali hledat automat na kafe. Automat jsme nenašli, ale oklikou jsme se dostali do tělocvičny a ke zděšení soupeře jsme se v době jejich příchodu, přes dveře které odemykali, již rozpinkávali.

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Nábor dětí do oddílu

Jako každý rok na začátku nového školního roku pořádáme nábor dětí do našeho oddílu stolního tenisu TTC Moravská Slavia Brno. Nábor tentokrát proběhne v pondělí 16. 9. 2019 od 17:30 v naší hale na Vojtové 12. Další informace v přiloženém letáku, případné dotazy pište na email adobovs@seznam.cz.

Leták

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

Poslední lednový víkend dopadl úspěšně hlavně pro 1. a 2. ligu mužů. Oba týmy hrály doma a před slušnou diváckou kulisou zaznamenaly dohromady 4 výhry. Áčko se rázem vyhouplo na 6. místo a béčko udělalo další důležité krůčky směrem k záchraně. Snad to tak půjde i nadále.

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.