26. - 27. 10.: 1. liga ženy

07.11.2019 vytvořil Libor Svoboda

SKST Baník Havířov - TTC MS Brno B - 2:8

První výjezd letošní sezóny nás čekal na sever do Havířova. Do zápasu jsme vstoupily vítězstvím 3:1 ve čtyřhře. Vítězně jsme pokračovaly až do stavu 5:0, následně se nám ale podařilo smolně prohrát dvě dvouhry v koncovce pátého setu a zdálo se, že soupeř se ještě snaží brát alespoň remízu. Avšak soupeřovy poslední naděje na nerozhodný výsledek zmařila Simča, která si koncovku svého pětisetového zápasu pohlídala. Zápas jsme následně dohrály na vítězné vlně, a tak i po čtvrtém hracím kole zůstáváme na prvním místě tabulky.

Simona Zemanová 3,5/3,5, Petra Merghenthalová 2,5/3,5, Michaela Viktorínová 2/3

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Nábor dětí do oddílu

Jako každý rok na začátku nového školního roku pořádáme nábor dětí do našeho oddílu stolního tenisu TTC Moravská Slavia Brno. Nábor tentokrát proběhne v pondělí 16. 9. 2019 od 17:30 v naší hale na Vojtové 12. Další informace v přiloženém letáku, případné dotazy pište na email adobovs@seznam.cz.

Leták

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

Ani ve čtvrtém kole 1. ligy žen áčko nezaváhalo. Tentokrát bez problémů holky vyhrály v Havířově. Společně s "háčkem" mužů v městské soutěži III. třídy tak po čtyřech kolech mají plný počet bodů!!!

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.