23. - 24. 11. 2019: MS D - KS I

28.11.2019 vytvořil Libor Svoboda

SPIN Lednice A – MS Brno D 10:1
Do Lednice jsme po třech výhrách v řadě přijeli dobře naladěni, domácí lídr tabulky byl však jasným favoritem a my mohli jen překvapit. To se také podařilo v úvodních čtyřhrách, když Kuba Sirbu s Jardou Hermanem svůj zápas vyhráli jasně bez ztráty setu. Poté se ale vývoj utkání překlopil na stranu domácích a žádný další bod jsme nezískali. Některé zápasy se sice rozhodovaly až v koncovkách (Jarda s laxně hrajícím Brucknerem prohrál až v pátém setu), Ledničtí ale nakonec brali výhru 10:1 a nadále se vyhřívají na prvním místě tabulky.

TJ Sokol Hodonín A – MS Brno D 10:7
Do Hodonína, který je poslední v tabulce, jsme si jeli pro výhru, avšak věděli jsme, že to bude těžké utkání. Po nepodařených a velmi smolných čtyřhrách, při kterých došlo ke srážce Martina Nováka a Karla Pecky, během které došlo ke zlomení Martinovy pálky (musel zbytek utkání odehrát s půjčenou pálkou), jsme celý zápas nedokázali dotáhnout dvoubodový náskok, který si Hodonín už od začátku držel a trochu smolně jsme prohráli 7:10.

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Nábor dětí do oddílu

Jako každý rok na začátku nového školního roku pořádáme nábor dětí do našeho oddílu stolního tenisu TTC Moravská Slavia Brno. Nábor tentokrát proběhne v pondělí 16. 9. 2019 od 17:30 v naší hale na Vojtové 12. Další informace v přiloženém letáku, případné dotazy pište na email adobovs@seznam.cz.

Leták

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

V důležitém utkání ve 2. lize mužů dokázalo béčko zvítězit nad Hradcem Králové 10:6. Na druhé výhře v sezóně se nejvíce podílel Ivo Sigmund, který vyhrál všechny své dvouhry!

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.