23. - 24. 11. 2019: MS D - KS I

28.11.2019 vytvořil Libor Svoboda

SPIN Lednice A – MS Brno D 10:1
Do Lednice jsme po třech výhrách v řadě přijeli dobře naladěni, domácí lídr tabulky byl však jasným favoritem a my mohli jen překvapit. To se také podařilo v úvodních čtyřhrách, když Kuba Sirbu s Jardou Hermanem svůj zápas vyhráli jasně bez ztráty setu. Poté se ale vývoj utkání překlopil na stranu domácích a žádný další bod jsme nezískali. Některé zápasy se sice rozhodovaly až v koncovkách (Jarda s laxně hrajícím Brucknerem prohrál až v pátém setu), Ledničtí ale nakonec brali výhru 10:1 a nadále se vyhřívají na prvním místě tabulky.

TJ Sokol Hodonín A – MS Brno D 10:7
Do Hodonína, který je poslední v tabulce, jsme si jeli pro výhru, avšak věděli jsme, že to bude těžké utkání. Po nepodařených a velmi smolných čtyřhrách, při kterých došlo ke srážce Martina Nováka a Karla Pecky, během které došlo ke zlomení Martinovy pálky (musel zbytek utkání odehrát s půjčenou pálkou), jsme celý zápas nedokázali dotáhnout dvoubodový náskok, který si Hodonín už od začátku držel a trochu smolně jsme prohráli 7:10.