23.-24.11.2019: 2. liga muži

29.11.2019 vytvořil Libor Svoboda

V tomto dvojkole jsme přivítali doma soupeře, kteří si zatím také nevedou o moc lépe než my, a tak za cíl jsme původně měli zkusit vyhrát obě utkání.

MS B - Hostinné 2:10

Už ve čtvrtek však náš cíl dostal zásadní ránu, a to že jsme nemohli nastoupit v plné sestavě. Po nepovedeném začátku již bylo vše jasné. Podobně jako v předcházejích utkání hrál hlavně Peťa Bíza, přičemž ostatní mu dělali trenéry, kustody a další servis. Bohužel nestačí, když boduje pouze jeden hráč...

Body: Bíza 2

MS B - Sokol Hradec Králové C 10:6

Toto utkání jsme potřebovali nutně vyhrát, a tak jsme po domluvě s áčkem nastoupili asi v momentálně nejsilněším složení. Opět se nám však nepovedly čtyřhry - 0:2. Naštěstí jsme zvládli první kolo dvouher, po kterém bylo vyrovnáno. Pro další vývoj utkání byla nesmírně důležitá výhra Sigiho hned v první dvouhře 3:2 nad jedničkou soupeře Karlem Brátem. Zatímco Ivoše nakopla, Karla spíše rozhodila. I díky tomu jsme dokázali navýšit vedení až na 7:3, které jsme poté udržovali. Skvělý výkon dokončil Ivoš v poslední dvouhře, kdy udělal svůj čtvrtý bod a zároveň desátý v utkání. Kromě jeho výkonu bylo důležité, že jsme všichni bodovali.

Body: Ivo Sigmund 4, Petr Bíza 3, Martin Mejzlík 1, Libor Svoboda 2

Libor Svoboda

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Nábor dětí do oddílu

Jako každý rok na začátku nového školního roku pořádáme nábor dětí do našeho oddílu stolního tenisu TTC Moravská Slavia Brno. Nábor tentokrát proběhne v pondělí 16. 9. 2019 od 17:30 v naší hale na Vojtové 12. Další informace v přiloženém letáku, případné dotazy pište na email adobovs@seznam.cz.

Leták

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

V důležitém utkání ve 2. lize mužů dokázalo béčko zvítězit nad Hradcem Králové 10:6. Na druhé výhře v sezóně se nejvíce podílel Ivo Sigmund, který vyhrál všechny své dvouhry!

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.