23.-24.11.2019: 2. liga muži

29.11.2019 vytvořil Libor Svoboda

V tomto dvojkole jsme přivítali doma soupeře, kteří si zatím také nevedou o moc lépe než my, a tak za cíl jsme původně měli zkusit vyhrát obě utkání.

MS B - Hostinné 2:10

Už ve čtvrtek však náš cíl dostal zásadní ránu, a to že jsme nemohli nastoupit v plné sestavě. Po nepovedeném začátku již bylo vše jasné. Podobně jako v předcházejích utkání hrál hlavně Peťa Bíza, přičemž ostatní mu dělali trenéry, kustody a další servis. Bohužel nestačí, když boduje pouze jeden hráč...

Body: Bíza 2

MS B - Sokol Hradec Králové C 10:6

Toto utkání jsme potřebovali nutně vyhrát, a tak jsme po domluvě s áčkem nastoupili asi v momentálně nejsilněším složení. Opět se nám však nepovedly čtyřhry - 0:2. Naštěstí jsme zvládli první kolo dvouher, po kterém bylo vyrovnáno. Pro další vývoj utkání byla nesmírně důležitá výhra Sigiho hned v první dvouhře 3:2 nad jedničkou soupeře Karlem Brátem. Zatímco Ivoše nakopla, Karla spíše rozhodila. I díky tomu jsme dokázali navýšit vedení až na 7:3, které jsme poté udržovali. Skvělý výkon dokončil Ivoš v poslední dvouhře, kdy udělal svůj čtvrtý bod a zároveň desátý v utkání. Kromě jeho výkonu bylo důležité, že jsme všichni bodovali.

Body: Ivo Sigmund 4, Petr Bíza 3, Martin Mejzlík 1, Libor Svoboda 2

Libor Svoboda

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Uzavření haly

Z důvodu nařízení vlády ze dne 12. 3. je počínaje pátkem 13. :-) uzavřena až do odvolání hala stolního tenisu na Morendě.

Děkujeme za pochopení.

Výbor TTC MS Brno

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.