23.-24.11.2019: 1. liga mužů

02.12.2019 vytvořil Libor Svoboda

MS Brno: Havířov 10:8
 
Na víkend proti severomoravanům nám vypadl Mara, museli jsme tak s béčkem dát dohromady systém, abychom oba týmy měli šanci alespoň jeden zápas vyhrát. Naštěstí pro nás silnější Ostava nás čekala v neděli, kdy béčko mělo slabší Hradec. Mejzlu jsme tak sebrali na sobotu, na neděli vrátit. Kdo by to byl čekal, že Mejzla nakonec bude jediný hráč o víkendu, který se zúčastní jediných 2 výher ze všech 14 utkání, které jsme odehráli jako oddíl o víkendu.
Zápas s Havířovem jsem odstartovali skvěle, oba debly do nás! Hned v prvním kole se povedlo Gorkimu urvat 10 v pátem zápas s Mynářem a já si pohlídal našeho nejlepšího hráče utkání - naprosto odevzdaného Mikolašíka.
Ve druhém kole Gorki prohrává těsně s Karabcem, body bereme za výhry s Rusnákem a Mikolašíkem. Ve třetím kole vyhrává Karabec s Mejzlou, já prohrávám s Mynářem, Buldy přehrává Rusnáka a Gorki Mikolašíka.
Do posledního kola tak držíme náskok ze čtyřher, který navyšujeme mou výhrou s Karabcem. Plichta je doma, ale určitě chceme víc. NIcméně Gorki i Buldy záhadným způsobem nejsou schopni dotáhnout do konce slibně rozehrané zápasy a dochází na poslední špíl- dosud nebodující Mejzla s Mikolašíkem. Mejzla je naštěstí agresivnější a s mnohem větší vůlí po vítězství - 3:0 a výhra je naše!
 
Body: Mejzla 1,5;Gorki 2,5,Buldy 2,5, Handlík 3,5
 
 
MS Brno: Ostrava 4:10
 
Zápas s Ostravou se nám tak nějak nevyvedl celý. Jako odměnu za svou tréninkovou píli byl povolán Zub :), což se ukázalo jako skvělý tah - nejenže prohráli těsně debla s Gorkim, ještě navíc Zub mohl hrát pátý set s Onderkou. Hrál doopravdy skvěle. Z celého zápasu jinak ale stojí za zmínku Buldyho 3 body ze 3 zápasů a Gorkiho smolně prohrané zápasy - hrál výborně, ale potřebuje trošku přidat na síle a přesnosti v koncovkách.
 
No nic, naštěstí béčko vyhrálo, a tak jsme to doma ukouleli naštěstí dobře :)
 
Body: Buldy 3, Handlík 1, Gorki a Zub 0

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Uzavření haly

Z důvodu nařízení vlády ze dne 12. 3. je počínaje pátkem 13. :-) uzavřena až do odvolání hala stolního tenisu na Morendě.

Děkujeme za pochopení.

Výbor TTC MS Brno

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.