23.-24.11.2019: 1. liga mužů

02.12.2019 vytvořil Libor Svoboda

MS Brno: Havířov 10:8
 
Na víkend proti severomoravanům nám vypadl Mara, museli jsme tak s béčkem dát dohromady systém, abychom oba týmy měli šanci alespoň jeden zápas vyhrát. Naštěstí pro nás silnější Ostava nás čekala v neděli, kdy béčko mělo slabší Hradec. Mejzlu jsme tak sebrali na sobotu, na neděli vrátit. Kdo by to byl čekal, že Mejzla nakonec bude jediný hráč o víkendu, který se zúčastní jediných 2 výher ze všech 14 utkání, které jsme odehráli jako oddíl o víkendu.
Zápas s Havířovem jsem odstartovali skvěle, oba debly do nás! Hned v prvním kole se povedlo Gorkimu urvat 10 v pátem zápas s Mynářem a já si pohlídal našeho nejlepšího hráče utkání - naprosto odevzdaného Mikolašíka.
Ve druhém kole Gorki prohrává těsně s Karabcem, body bereme za výhry s Rusnákem a Mikolašíkem. Ve třetím kole vyhrává Karabec s Mejzlou, já prohrávám s Mynářem, Buldy přehrává Rusnáka a Gorki Mikolašíka.
Do posledního kola tak držíme náskok ze čtyřher, který navyšujeme mou výhrou s Karabcem. Plichta je doma, ale určitě chceme víc. NIcméně Gorki i Buldy záhadným způsobem nejsou schopni dotáhnout do konce slibně rozehrané zápasy a dochází na poslední špíl- dosud nebodující Mejzla s Mikolašíkem. Mejzla je naštěstí agresivnější a s mnohem větší vůlí po vítězství - 3:0 a výhra je naše!
 
Body: Mejzla 1,5;Gorki 2,5,Buldy 2,5, Handlík 3,5
 
 
MS Brno: Ostrava 4:10
 
Zápas s Ostravou se nám tak nějak nevyvedl celý. Jako odměnu za svou tréninkovou píli byl povolán Zub :), což se ukázalo jako skvělý tah - nejenže prohráli těsně debla s Gorkim, ještě navíc Zub mohl hrát pátý set s Onderkou. Hrál doopravdy skvěle. Z celého zápasu jinak ale stojí za zmínku Buldyho 3 body ze 3 zápasů a Gorkiho smolně prohrané zápasy - hrál výborně, ale potřebuje trošku přidat na síle a přesnosti v koncovkách.
 
No nic, naštěstí béčko vyhrálo, a tak jsme to doma ukouleli naštěstí dobře :)
 
Body: Buldy 3, Handlík 1, Gorki a Zub 0

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Nábor dětí do oddílu

Jako každý rok na začátku nového školního roku pořádáme nábor dětí do našeho oddílu stolního tenisu TTC Moravská Slavia Brno. Nábor tentokrát proběhne v pondělí 16. 9. 2019 od 17:30 v naší hale na Vojtové 12. Další informace v přiloženém letáku, případné dotazy pište na email adobovs@seznam.cz.

Leták

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

V důležitém utkání ve 2. lize mužů dokázalo béčko zvítězit nad Hradcem Králové 10:6. Na druhé výhře v sezóně se nejvíce podílel Ivo Sigmund, který vyhrál všechny své dvouhry!

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.