19. 1. 2020: KP dorostu

30.01.2020 vytvořil Libor Svoboda

Hned v neděli pokračovaly krajské přebory mládeže kategorií dorostu v Lanžhotě. Morendu reprezentovali Hynek Nespěšný, Adam Janošek, Karel Pecka, Marek Skála, Tomáš Haluza, Filip Chalúpek, Štěpán Kysela. Celkově byla na těchto přeborech v porovnání s posledními lety vynikající účast.

Na úkor favoritů-dorostenců se ovšem udála řada překvapení. Zřejmě největší bylo vyřazení Štěpána Brhela Lukášem Havránkem hned v osmifinále. Do semifinále se tak dostala čtvteřice, kterou by snad netipoval nikdo - Jindra Morávek (Strážnice), Adam Lustig (Řeznovice), Marek Skála (MS Brno) a již zmíněný Lukáš Havránek (Bystrc). Překvapivým vítězem se nakonec stal Jindra. Tři medaile získal z kluků pouze Adam Lustig.

 Z našeho klubu musím vyzdvihnout Marka Skálu, který podal velmi dobrý výkon, bojoval a hrál soustředěně. Po vítězství nad Adamem Janoškem ve čtvrtfinále získal nakonec třetí místo. Třetí místo obsadili také Hynek Nespěšný s Mončou Sobotíkovou (Salesko Líšeň) v mixu.

V dorostenkách k takovým překvapením nedošlo. Vítězství v singlu vybojovala Daniela Růžičková a přidala další dvě medaile. To stejné se povedlo ještě Karolíně Novohradské (Blansko).

Foto: zleva Marek, Lukáš, Jindra, Adam

Výsledky

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Metodický web ČAST

Během koronapauzy výrazně pokročil Metodický web ČAST. Jsou tam zajímavá videa, články a další informace. Podívejte se zde - https://metodika.ping-pong.cz/

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

U příležitosti ukončení sezóny 2019/2020 proběhly turnaje dětí a dospělých. Turnaj dětí vyhrál Filip Chalúpek a turnaj dospělých dvojice Petr Bíza - Petr Novotný.

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.