1. - 2. 2. 2020: Hostinné, Jaroměř

18.02.2020 vytvořil Libor Svoboda

Oproti původním předpokladům jsme po Liberci nakonec vyrazili i na druhý dlouhý výjezd, a to do Hostinného a Jaroměře. Obávaná cesta do Podkrkonoší byla úplně bez problémů, protože i zde, podobně jako v Brně, už bylo v plném proudu jaro )-:

Turnaj mladšího žactva absolvovali Sebastian Kouřil, Vilém Sobotka (oba MS), Lukáš Búřil, David Krejčí, Petr Kovařík (vš. Lískovec) a Monika Sobotíková (Salesko Líšeň).

Musím vyzdvihnout výkon Petra, který navázal na vítězství v béčku v Liberci postupem ze skupiny v áčku. V novém roce se mu tedy daří, jen škoda, že se na podzim nemohl zúčastnit dvou turnajů.

Lukáš, David a Monča hráli velice podobně. Dobrý výkon a nedotažené zápasy. Vzhledem k výkonu velká škoda. Lukáš s Davidem pohodové vedení 2:0, Monika dva mečboly. Toto už se nemá prohrávat, ale stane se, asi to všichni to známe... (-:

V béčku se Sebovi opět nepodařilo přejít přes první zápas v pavouku, na republice se mu nedaří navázat na výkony z kraje. Vildovi se tentokrát nedařilo a prohrál oba zápasy.

Večer jsme si při hledání restaurace prošli křížem krážem Hostinné, takže jsme toto městečko poměrně dobře poznali.

V Jaroměři jsme se sešli v sestavě Hynek Nespěšný, Tomáš Haluza (oba MS), Lukáš Búřil, Lukáš Buk (oba Lískovec) a Monika Sobotíková. 

Jediný v áčku hrál Hynek, který střídal lepší okamžiky s horšími, nakonec z toho byla jedna výhra proti obranáři, proti kterým Hynek umí. Ostatní si v béčku uhráli tak nějak svoje, nejdále se dostal Lukáš Buk, který byl kolo od postupu. Dobrým výkonem potěšila Monča, ať končíme pozitivně (-:

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Nábor mládeže do oddílu

V pondělí 14. září se uskuteční každoroční nábor dětí do našeho oddílu stolního tenisu TTC Moravská Slavia Brno. Začátek v 17:30. Děti si vyzkouší pár základních pohybových disciplín a poté si mohou i zahrát. Více informací v přiloženém letáku.

Leták

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

V prvních soutěžních utkáních zaznamenala družstva Morendy úspěchy i neúspěchy. Nejúspěšněji vstoupili do sezóny hráči béčka a éčka. Obě družstva dokázala 2x vyhrát, přičemž béčko se nyní vyhřívá na 2. místě tabulky 2. ligy a éčko dokonce vede KS I. třídy. Snad se bude dařit i nadále. Nejhorší výsledek naopak uhrálo céčko s Tišnovem a tabulku 3. ligy naopak uzavíráme.

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.