29. 2. 2020 - Strážnice: KP JmK starší žactvo

03.03.2020 vytvořil Libor Svoboda

V sobotu 29. 2. 2020 se ve Strážnici odehrál krajský přebor Jihomoravského kraje v kategorii staršího žactva. Morendu reprezentovali Hynek Nespěšný, Tomáš Haluza, František Řepa, Ondra Havránek, Jirka Handlar a Lukáš Horníček.

Nejlepší výsledky zaznamenal Hynek, který se ve dvouhře probojoval do čtvrtfinále. Ve čtyřhře dokonce společně s Vojtou Přikrylem (Blansko) zvítězili. Tomáš s Fandou prohráli shodně v osmifinále, ostatní se neprobojovali ze skupiny.

Dvouhru dívek vyhrála Karolína Novohradská (Blansko), dvouhru chlapců Eda Orel (Strážnice), který tak pro oddíl zkompletoval vítězný hattrick na KP mládežnických kategorií. Největším překvapením se stal Petr Luska (Vyškov), který, ač mladší žák, obsadil 3. místo.

Výsledky

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Metodický web ČAST

Během koronapauzy výrazně pokročil Metodický web ČAST. Jsou tam zajímavá videa, články a další informace. Podívejte se zde - https://metodika.ping-pong.cz/

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

U příležitosti ukončení sezóny 2019/2020 proběhly turnaje dětí a dospělých. Turnaj dětí vyhrál Filip Chalúpek a turnaj dospělých dvojice Petr Bíza - Petr Novotný.

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.