29. 2. 2020 - Strážnice: KP JmK starší žactvo

03.03.2020 vytvořil Libor Svoboda

V sobotu 29. 2. 2020 se ve Strážnici odehrál krajský přebor Jihomoravského kraje v kategorii staršího žactva. Morendu reprezentovali Hynek Nespěšný, Tomáš Haluza, František Řepa, Ondra Havránek, Jirka Handlar a Lukáš Horníček.

Nejlepší výsledky zaznamenal Hynek, který se ve dvouhře probojoval do čtvrtfinále. Ve čtyřhře dokonce společně s Vojtou Přikrylem (Blansko) zvítězili. Tomáš s Fandou prohráli shodně v osmifinále, ostatní se neprobojovali ze skupiny.

Dvouhru dívek vyhrála Karolína Novohradská (Blansko), dvouhru chlapců Eda Orel (Strážnice), který tak pro oddíl zkompletoval vítězný hattrick na KP mládežnických kategorií. Největším překvapením se stal Petr Luska (Vyškov), který, ač mladší žák, obsadil 3. místo.

Výsledky

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST

OD 18. 12. 2020 DO ODVOLÁNÍ JE HALA UZAVŘENA!!!

V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Fungování haly stolního tenisu

Od pátku 18. 12. 2020 jsou vnitřní sportoviště vládním usnesením opět uzavřena. To se samozřejmě týká i naší haly stolního tenisu. Situaci budeme nadále sledovat. Aktuální informace budeme postupně zveřejňovat.

Za náš oddíl stolního tenisu TTC Moravská Slavia Brno všem přeji klidné prožití vánočních svátků a lepší situaci v roce 2021.

Youtube

 

 

Sponzoři a partneři


 

   

 

           

 

 

 

 


Info-Brno.cz

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

Ve čtvrtek 7. 1. 2021 se televizním utkáním TTC Ostrava 2016 - Sokol Hradec Králové znovu rozeběhla extraliga mužů. Nejvyšší soutěž žen se má začít opět hrát za 14 dní. O dalších soutěžích zatím rozhodnuto není.

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.