29. 2. 2020 - Strážnice: KP JmK starší žactvo

03.03.2020 vytvořil Libor Svoboda

V sobotu 29. 2. 2020 se ve Strážnici odehrál krajský přebor Jihomoravského kraje v kategorii staršího žactva. Morendu reprezentovali Hynek Nespěšný, Tomáš Haluza, František Řepa, Ondra Havránek, Jirka Handlar a Lukáš Horníček.

Nejlepší výsledky zaznamenal Hynek, který se ve dvouhře probojoval do čtvrtfinále. Ve čtyřhře dokonce společně s Vojtou Přikrylem (Blansko) zvítězili. Tomáš s Fandou prohráli shodně v osmifinále, ostatní se neprobojovali ze skupiny.

Dvouhru dívek vyhrála Karolína Novohradská (Blansko), dvouhru chlapců Eda Orel (Strážnice), který tak pro oddíl zkompletoval vítězný hattrick na KP mládežnických kategorií. Největším překvapením se stal Petr Luska (Vyškov), který, ač mladší žák, obsadil 3. místo.

Výsledky

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST

OD 12. 10. 2020 DO ODVOLÁNÍ JE HALA UZAVŘENA!!!

V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Fungování haly stolního tenisu

Od čtvrtka 3. 12. 2020 je možné opětovně otevřít vnitřní sportoviště. Vzhledem k aktuálně nastaveným podmínkám však zůstává hala zatím do 6. 12. 2020 uzavřena. Znovuotevření je plánováno na pondělí 7. 12. 2020.

Další aktuální informace zveřejíme na konci týdne.

Youtube

 

 

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 


Info-Brno.cz

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

Všechna plánovaná letošní ligová utkání jsou zrušena! Restart soutěží je naplánován na leden. Upravená termínová listina a další informace budou zveřejněny během prosince.

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.