29. 2. 2020 - Strážnice: KP JmK starší žactvo

03.03.2020 vytvořil Libor Svoboda

V sobotu 29. 2. 2020 se ve Strážnici odehrál krajský přebor Jihomoravského kraje v kategorii staršího žactva. Morendu reprezentovali Hynek Nespěšný, Tomáš Haluza, František Řepa, Ondra Havránek, Jirka Handlar a Lukáš Horníček.

Nejlepší výsledky zaznamenal Hynek, který se ve dvouhře probojoval do čtvrtfinále. Ve čtyřhře dokonce společně s Vojtou Přikrylem (Blansko) zvítězili. Tomáš s Fandou prohráli shodně v osmifinále, ostatní se neprobojovali ze skupiny.

Dvouhru dívek vyhrála Karolína Novohradská (Blansko), dvouhru chlapců Eda Orel (Strážnice), který tak pro oddíl zkompletoval vítězný hattrick na KP mládežnických kategorií. Největším překvapením se stal Petr Luska (Vyškov), který, ač mladší žák, obsadil 3. místo.

Výsledky

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Nábor mládeže do oddílu

V pondělí 14. září se uskuteční každoroční nábor dětí do našeho oddílu stolního tenisu TTC Moravská Slavia Brno. Začátek v 17:30. Děti si vyzkouší pár základních pohybových disciplín a poté si mohou i zahrát. Více informací v přiloženém letáku.

Leták

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

V prvních soutěžních utkáních zaznamenala družstva Morendy úspěchy i neúspěchy. Nejúspěšněji vstoupili do sezóny hráči béčka a éčka. Obě družstva dokázala 2x vyhrát, přičemž béčko se nyní vyhřívá na 2. místě tabulky 2. ligy a éčko dokonce vede KS I. třídy. Snad se bude dařit i nadále. Nejhorší výsledek naopak uhrálo céčko s Tišnovem a tabulku 3. ligy naopak uzavíráme.

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.