1. 3. 2020 - Hodonín: ŽT JmK dorost

03.03.2020 vytvořil Libor Svoboda

V neděli 1. 3. se Hodoníně uskutečnil žebříčkový turnaj JmK kategorie dorostu. Turnaje se zúčastnilo 12 chlapců a 11 dívek. Z Morendy se zúčastnili Adam Janošek, Hynek Nespěšný a Tomáš Haluza.

Nejlépe rozehrál turnaj Adam, v základní skupině prohrál pouze jednou, a to s Vojtou Přikrylem, a navíc měl štěstí, když právě Vojta smolně nepostoupil do bojů o vítězství. Takže si nesl dvě výhry do další skupiny. Zde prohrál již pouze se suverénním Lukášem Havránkem (Bystrc), a tak obsadil skvělé 2. místo. Hynkovi se bohužel nepodařilo některé dobře rozehrané zápasy dotáhnout do vítězného konce, a tak se musel spokojit s 5. místem. Tomáš zvítězil až v posledním zápase, a to mu stačilo k předposlednímu místu.

Z vítězství se radovali Lukáš Havránek a mladší žákyně Monika Sobotíková (Salesko Líšeň), která byla největším překvapením turnaje, když prohrála až poslední zápas. Získala tak cenné výhry se soupeřkami, se kterými doposud spíše prohrávala.

Výsledky kluci

Výsledky dívky

Vyhlášení dívek

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST

OD 18. 12. 2020 DO ODVOLÁNÍ JE HALA UZAVŘENA!!!

V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Fungování haly stolního tenisu

Od pátku 18. 12. 2020 jsou vnitřní sportoviště vládním usnesením opět uzavřena. To se samozřejmě týká i naší haly stolního tenisu. Situaci budeme nadále sledovat. Aktuální informace budeme postupně zveřejňovat.

Za náš oddíl stolního tenisu TTC Moravská Slavia Brno všem přeji klidné prožití vánočních svátků a lepší situaci v roce 2021.

Youtube

 

 

Sponzoři a partneři


 

   

 

           

 

 

 

 


Info-Brno.cz

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

Ve čtvrtek 7. 1. 2021 se televizním utkáním TTC Ostrava 2016 - Sokol Hradec Králové znovu rozeběhla extraliga mužů. Nejvyšší soutěž žen se má začít opět hrát za 14 dní. O dalších soutěžích zatím rozhodnuto není.

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.