1. 3. 2020 - Hodonín: ŽT JmK dorost

03.03.2020 vytvořil Libor Svoboda

V neděli 1. 3. se Hodoníně uskutečnil žebříčkový turnaj JmK kategorie dorostu. Turnaje se zúčastnilo 12 chlapců a 11 dívek. Z Morendy se zúčastnili Adam Janošek, Hynek Nespěšný a Tomáš Haluza.

Nejlépe rozehrál turnaj Adam, v základní skupině prohrál pouze jednou, a to s Vojtou Přikrylem, a navíc měl štěstí, když právě Vojta smolně nepostoupil do bojů o vítězství. Takže si nesl dvě výhry do další skupiny. Zde prohrál již pouze se suverénním Lukášem Havránkem (Bystrc), a tak obsadil skvělé 2. místo. Hynkovi se bohužel nepodařilo některé dobře rozehrané zápasy dotáhnout do vítězného konce, a tak se musel spokojit s 5. místem. Tomáš zvítězil až v posledním zápase, a to mu stačilo k předposlednímu místu.

Z vítězství se radovali Lukáš Havránek a mladší žákyně Monika Sobotíková (Salesko Líšeň), která byla největším překvapením turnaje, když prohrála až poslední zápas. Získala tak cenné výhry se soupeřkami, se kterými doposud spíše prohrávala.

Výsledky kluci

Výsledky dívky

Vyhlášení dívek

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Metodický web ČAST

Během koronapauzy výrazně pokročil Metodický web ČAST. Jsou tam zajímavá videa, články a další informace. Podívejte se zde - https://metodika.ping-pong.cz/

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

U příležitosti ukončení sezóny 2019/2020 proběhly turnaje dětí a dospělých. Turnaj dětí vyhrál Filip Chalúpek a turnaj dospělých dvojice Petr Bíza - Petr Novotný.

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.