1. liga mužů

10.03.2020 vytvořil

Musím přiznat, že jak se nenapíše jeden komentář a nabalí se na to další, člověku se do toho chce čím dál méně (nojo prokrastinace vládne světu :) Vezmu to tedy jedním vrzem až do dnešního dne.

Druhou půlku jsme jeli hend ven do Hradce a Liberce. Věděli jsme, že když oba zápasy vyhrajeme, záchrana by nás neměla minout. V opačném případě bychom se "nominovali" do záchranných bojů.
Zápas na DTJ jsme začali skvěle, vyhranná celá první runda rozhodla, mírná nekoncentrace jen korigovala výsledek - 5:10 v náš prospěch.
Druhý den v Liberci dost podobný scénář - 5:2, 7:3 pro nás. Domácí se nakonec zmátořili a sahali pomalu i po remíze, naštěstí Buldy dohrál 9 v pátém zápas s Medkem. Ten hrál naprosto skvěle, nutno podotknout.

Další zápasy doma jsme přivítali druhý Sokol Hradec a Choceň. Za hosty zlobili tradičně velice dobře hrající Buben, s Chocní dobře hrající Bělohlávek. Myslím si, že kdyby Buben hrál v lepším týmu, patřil by určitě mezi nejlepší hráče soutěže. Dvě velice hladké výhry přináší posun v tabulce směrem vzhůru. To těžší nás ale ještě čeká.

Zápas v Hodoníně byl už od začátku velkým strašákem - hlavně z důvodu dvou chronických brzd Broiakovskiho a Lapčíka a startu v 17 hod. Naše obavy se vyplnili - i přes poměrně jasnou prohru 3:10 trvalo utkání téměř 4 hodiny - naprosto neskutečné. Ze zápasu bych vypíchl dvě věci - Bleskosvod měl dělat 0 - dělal vše, a naopak Dyma byl naprosto nejlepším hráčem v utkání - hrál prostě fantasticky. Škoda, že mu to takhle nešvihalo loni :))

Zápas v Hustopečích byl z mého pohledu prvním klopýtnutím druhé půle - vedli jsem od začátku zápasu až do stavu 7:3, nakonec "pouze" plichta. Všechny naše vyhrané zápasy byly vcelku přesvědčivé, naopak všechny prohrané jsme mohli vyhrát. Zde bych zmínil jiný fakt: Gorki z Buldyho náhradní raketou dělal 2 body ze 3, a hlavně s ní hrál skvěle :)

Elizza Praha - Na tento zápas jsem se těšil - dojel nejlepší hráč soutěže Figel a asi 5. hráč soutěže Laboutka. Dále pak dva přece jen slabší mladší hráči. Cíl pro úspěch byl tedy jasný - mladí 0 a nějaký ten bod přes Laboutku. To jsme z části splnili - přes Laboutku bod šel, mladí však oba udělali bod. Průša hrál doopravdy dobře, což se nakoenc ukázalo jako rozhodující. Škoda Buldyho neproměněného vedení nad Figelem 1:0 a 8:1- Figel tam byl do tohoto stavu zbytečný, ale zmátořil se. Můj zápas s ním měl taky vcelku slušný náboj a míru koukatelnosti, v pátem setu ale přece jen zahrál několik skvělých úderů a rozhodl. Výsledek: 6:10.

El Niňo: Hosté dojeli bez své jedničky a my vycítili šanci se pomstít za porážku 1:10 u nich. To se povedlo skvěle a oplatili jsme stejnou mincí - 10:1 pro nás.

Havířov: Havířov na nás vyrukoval bez své tradiční opory Karabce, čehož jsme chtěli využít. Povedlo se - 10:7 pro nás. Za zmínku stojí Marova výhra nad výborným Čihákem!!!, následná prohra s jedním z nejslabších hráčů soutěže - Mikolašíkem. Je to prostě bazva sport (hlavně na hlavu) :).

Ostrava: Ostrava také nastoupila v oslabené sestavě a toho se nám také podařilo využít. Zlobil jen Grela s naprosto neregulérním servisem. V koncovkách navíc servis schvovával ještě více než v celém setu, a tak si pomáhal k bodům. Myslím si, že pokud se to nezačne brzo řešit, začne mít náš sport docela problémy. Nicméně výhra 3:10.


Zajímavosti:

Předseda míří na titul nejužitečnějšího hráče soutěže - přinám se, že před sezónou jsem doufal, že aspoň bod ve většině zápasů uhraje. Mara ale skoro v každém utkání druhé půlky dělal 2-3 body, což je jedním slovem neuvěřitelné. Občas mu pomůže trošku paní štěstěna, ale to je k tomu potřeba. Kosí mladé, kosí staré, ale hlavně si to vyhrává svou skvělou hrou.
Moje série 25 výher v řadě. Přiznám se, že na to jsem vcelku hrdý při síle této soutěže. 
Čtyřhra Smýkal- Handl: po bídných výkonech jsme udělali malou změnu - místo mně chodí jako první podávat nebo přijímat Tomáš - od té doby to máme 9:0 :)

Omlouvám se za delší článek, ale aspoň to máme zase vše z krku :)

Handlík

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Uzavření haly

Z důvodu nařízení vlády ze dne 12. 3. je počínaje pátkem 13. :-) uzavřena až do odvolání hala stolního tenisu na Morendě.

Děkujeme za pochopení.

Výbor TTC MS Brno

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.