8. 3. 2020: Divize žen

17.03.2020 vytvořil Libor Svoboda

Do Mikulova jsme jely pouze ve dvou, a to Monika Sobotíková a já, Renata Kristenová. Obě utkání se odehrála na ZŠ Mikulov, ul. Hraničářů. Pro nás to byla zkušenost odehrát utkání v oslabené sestavě a snažit se získat nějaké body.

STP Mikulov A - TTC MS Brno C 6:4

Ve čtyřhře jsme měly zbytečný respekt ze starších soupeřek. Po dvou prvních setech jsme začaly hrát svoji hru a podařilo se nám čtyřhru zdramatizovat, ale i přesto jsme ji prohrály. Při dvouhrách se mi podařilo vyhrát jeden zápas, a to s Kalousovou. Monika zahájila vítězné tažení a dokázala porazit všechny soupeřky: Čížkovou, Damborskou i Kalousovou. Ani výborný výkon Moniky však nestačil na výhru.

STP Mikulov B - TTC MS Brno C 5:5

Druhé utkání jsme hrály proti Mikulovu B. Nastoupily jsme ve stejné sestavě jako v prvním utkání. Utkání začalo naším vítězstvím 3:0 ve čtyřhře, poté jsme obě ztratily body proti Natálii Sýkorové, naopak jsme si poradily s Adélou Machovou a Silvií Sýkorovou a vydřely tak remízu 5:5.

Renata Kristenová a Monika Sobotíková

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Uzavření haly

Z důvodu nařízení vlády ze dne 12. 3. je počínaje pátkem 13. :-) uzavřena až do odvolání hala stolního tenisu na Morendě.

Děkujeme za pochopení.

Výbor TTC MS Brno

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.