2. liga mužů - 2. polovina

17.03.2020 vytvořil Libor Svoboda

Ve druhé půlce sezóny jsme hráli již ve stabilnější sestavě a začaly se dostavovat i lepší výsledky. Bohužel, některá dobře rozehraná utkání, jako s Opavou nebo v Hostinném, jsme nebyli schopni dotáhnout do vítězného konce a nakonec jsme ještě zachraňovali aspoň remízu. Tyto bodíky nám v závěru chyběly, a proto jsme před posledním dvojkolem v konečném součtu se 34 body na desátém barážovém místě, jen o horší skóre před devátým Hodonínem, se kterým jsme se měli utkat v přímém souboji o záchranu v posledním kole. Ale ČAST vzhledem k nynější vážné situaci poslední dvojkolo odložila na neurčito, což je rozumné řešení. Takže si musíme počkat na vývoj situace a na to, jak poté rozhodne, zda se ještě bude vůbec pokračovat.
Petr Šenkapoul

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Metodický web ČAST

Během koronapauzy výrazně pokročil Metodický web ČAST. Jsou tam zajímavá videa, články a další informace. Podívejte se zde - https://metodika.ping-pong.cz/

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

U příležitosti ukončení sezóny 2019/2020 proběhly turnaje dětí a dospělých. Turnaj dětí vyhrál Filip Chalúpek a turnaj dospělých dvojice Petr Bíza - Petr Novotný.

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.