29. - 30. 8. 2020: BTM JmK Hodonín

07.09.2020 vytvořil Libor Svoboda

Netradičně brzy byla zahájena sezóna 2020-2021 z pohledu krajské mládeže. Již poslední srpnový víkend ji odstartoval turnaj všech kategorií v Hodoníně, který proběhl úspěšně, byť za určitých opatření proti šíření Covid-19.

V sobotu se startovalo nejmladšími žáky. Zde nás reprezentoval Tomáš Vokřínek a byl z toho postup do 1. divize. Turnaj vyhrál Ondra Morávek ze Strážnice.

Odpoledne se hrála kategorie dorostu. Zde jsme měli velké obsazení, a tak zmiňme třetí a čtvrté místo Adama Janoška resp. Hynka Nespěšného a postup Peti Kovaříka do páté divize. Turnaj vyhrál Eda Orel z SKST Hodonín.

V neděli se hrála kategorie mladšího žactva. Opět jsme měli obsazení ve všech divizích. Nejlépe dopadl Sebastian Kouřil, který obsadil 7. místo. Postupy si vybojovali Mira Hrdlička, Petr Vokřínek a Tonda Bednář. Turnaj vyhrál Jaroslav Grabovský z Hodonína.

Za koučování děkuji Aleně Blatné a Petrovi Bízovi.

Na fotce zleva Jarda Grabovský, Filip Zukal, Richard Pařízek, Mira Hrdlička, Petr Vokřínek a Patrik Urbánek.

Výsledky nejmladšího žactva

Výsledky dorostu

Výsledky mladšího žactva

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Nábor mládeže do oddílu

V pondělí 14. září se uskuteční každoroční nábor dětí do našeho oddílu stolního tenisu TTC Moravská Slavia Brno. Začátek v 17:30. Děti si vyzkouší pár základních pohybových disciplín a poté si mohou i zahrát. Více informací v přiloženém letáku.

Leták

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

V prvních soutěžních utkáních zaznamenala družstva Morendy úspěchy i neúspěchy. Nejúspěšněji vstoupili do sezóny hráči béčka a éčka. Obě družstva dokázala 2x vyhrát, přičemž béčko se nyní vyhřívá na 2. místě tabulky 2. ligy a éčko dokonce vede KS I. třídy. Snad se bude dařit i nadále. Nejhorší výsledek naopak uhrálo céčko s Tišnovem a tabulku 3. ligy naopak uzavíráme.

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.