Soustředění Lednice

08.09.2020 vytvořil Libor Svoboda

Tradiční srpnové oddílové soustředění jsme letos poprvé absolvovali v Lednici. Soustředění jsme měli rozdělené do dvou prodloužených víkendů, 7. - 9. a 14. - 16. 8. 2020.

V Lednici jsme našli po všech stránkách výborné podmínky - ubytování, stravování, hala, ranní běh v zámeckém parku a celkově příjemné prostředí. Náročný program jsme úspěšně zvládli, takže už jen aby se vše projevilo v sezóně. Se soustředěním můžeme být tedy spokojeni a snad bychom v Lednici mohli v dalších letech pokračovat.

Chtěl bych poděkovat za organizaci domácím, zejména Peteru Šimonovi, Lanžhotu a Mikulovu za zapůjčení stolů, všem trenérům (Petr Handl, Kuba Sirbu, Ivan Juroška, Renča Pavlicová a Alena Blatná) a také všem účastníkům i rodičům dětí za spolupráci.

 

Libor Svoboda

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Nábor mládeže do oddílu

V pondělí 14. září se uskuteční každoroční nábor dětí do našeho oddílu stolního tenisu TTC Moravská Slavia Brno. Začátek v 17:30. Děti si vyzkouší pár základních pohybových disciplín a poté si mohou i zahrát. Více informací v přiloženém letáku.

Leták

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

V prvních soutěžních utkáních zaznamenala družstva Morendy úspěchy i neúspěchy. Nejúspěšněji vstoupili do sezóny hráči béčka a éčka. Obě družstva dokázala 2x vyhrát, přičemž béčko se nyní vyhřívá na 2. místě tabulky 2. ligy a éčko dokonce vede KS I. třídy. Snad se bude dařit i nadále. Nejhorší výsledek naopak uhrálo céčko s Tišnovem a tabulku 3. ligy naopak uzavíráme.

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.