3. - 4. 10. 2020: MS E

11.10.2020 vytvořil Libor Svoboda

TTC Morenda E – TJ Sokol I C  10:4
První zápas sezóny. Již před začátkem utkání jsme měli zprávy o částečném oslabení soupeře ve vyšší soutěži. Z toho důvodu se museli přeskupit a posunout část družstva do vyšší soutěže. Ze základu zůstali jen dva hráči. Utkání bylo poměrně klidné a z naší strany kontrolované. 

TTC Morenda E – KST Kunštát A  10:3
Na utkání do Kunštátu jsme vzhledem k minulosti jejich hráčů (účast ve vyšších soutěžích) jeli s velkým respektem. Po čtyřhrách byl stav 1:1 a naše „Rychlé šípy“ Petr Tureček, Roman Střítežský a Petr Novotný začali „crossfire“ na stav 4:1. Za tohoto stavu jsem začal utkání s Josefem Kvíčalou. Výsledek byl tristní a Josef spolehlivě upravil stav na 4:2. Další utkání a další ztráta pozic – stav 4:3. V této již pomalu napjaté chvíli začala naše krasojízda. Už jsme soupeři nepustili ani bod a Josef Kvíčala se po velmi vypjatém utkání s naším skvěle hrajícím Petrem Novotnýn, který u některých výměn spíše připomínal kouzelníka „Pottra Harryho Novotného“, se dokonce nechal vystřídat. Výsledek 10:3 je skvělý, ale musím konstatovat, že vypadá vzhledem ke kvalitě soupeře až moc dobře.

TTC Morenda E - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C  10:3
Toto utkání poznamenal „stín coronavirových opatření“. Hráli jsme v „přesile“ 4 na 3. Poprvé v sezóně hrála naše nadějné posila Marek Skála a svoji letošní premiéru absolvoval se ctí. Vzhledem k našemu „přečíslení“ jsme vyhráli 10:3 , ale družstvo Znojma se určitě neřadí k snadným soupeřům.

TTC Morenda E – Orel jednota Silůvky B 10:6
Nedělní dopolední utkání se protáhlo do odpoledne….
Kluci ze Silůvek po odehraných třech kolech drželi čtvrté místo v tabulce a přijeli v solidní sestavě. Dva „útočníci – softové potahy“ a dva „obranáři – chemie“. 
První čtyřhru jsme spolu s Petrem Novotným prohráli v pátém setu (po dvousetovém stažení náskoku), druhá maše čtyřhra Roman a Petr T. jasně dominovala. Stav 1:1. Dále začala přetahovaná až do stavu 5:5, kdy Petr T. a Petr N. zatroubili na „polnici k frontálnímu útoku na bodáky“ vyhráli další svoje zápasy a šli jsme do mírného náskoku. Pak došlo k malému zaváhání Marka Skály. V dalším zápase Roman „přitvrdil muziku“ a potvrdil svoje kvality a 100% úspešnost. Stav 8:6. Další náš útok v podání Petra N. a na závěr nekompromisní „zatlačení očí“ našim soupeřům v podání Marka S. Dobojováno a stav 10:6. Po čtyřech kolech jsme jen o skóre na druhém místě a lepší začátek sezóny jsme si nemohli přát.

Dan Chmelík

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST

OD 12. 10. 2020 DO ODVOLÁNÍ JE HALA UZAVŘENA!!!

V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Fungování haly stolního tenisu

Dle aktuálního usnesení vlády jsou všechna vnitřní sportoviště uzavřena zatím do 3. 11. 2020.

Další aktuální informace budeme samozřejmě zveřejňovat.

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 


Info-Brno.cz

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

Po prvních kolech soutěží žen vedeme společně s družstvem Hluku 2. ligu sk. C!

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.