BTM JmK - Strážnice, Dubňany, Hodonín

14.10.2020 vytvořil Libor Svoboda

Před opětovným uzavřením vnitřních sportovišť a zastavením všech soutěží jsme stihli odehrát tři krajské turnaje mládeže, které se za zpřísněných hygienických opatření zvládly z mého pohledu bez problémů. Všech turnajů se zúčastnili i hráči Morendy, přestože celkově účast, včetně naší, byla poznamenána aktuální situací.

Na turnaji ve Strážnici a Dubňanech poslední víkend v září si někteří hráči zkusili po postupech vyšší divize. V nich si vedli nejlépe Mirek Hrdlička (mladší) a Peťa Kovařík (dorost), kteří postupy zopakovali. Turnaj dorostu vyhrál Hynek Nespěšný. Postup do 2. divize vybojoval Ondra Havránek.

Nejmladší žactvo v Dubňanech vyhrála Adélka Brhelová (SKST Hodonín). V 1. divizi bojoval poprvé i Tomáš Vokřínek, ale byla zatím nad jeho síly. Turnaj mladšího žactva ve Strážnici vyhrál Richard Pařízek (SKST Hodonín).

V sobotu 10. 10. se měl původně turnaj všech kategorií konat v Hustopečích, zkušebně v jeden den ve dvou halách na 22 stolech. Bohužel vlivem aktuální situace a opatřením k tomu nedošlo, a tak byl turnaj rozdělen klasicky na nejmladší (Dubňany), mladší a dorost (obě Hodonín).

V nejmladších hrál Tomáš Vokřínek opět 1. divizi a povedlo se mu již vyhrát jeden zápas. Mia Vacková postoupila ze třetí divize. Turnaj vyhrála opět Aděla Brhelová.

V mladších hrál 1. divizi poprvé Mirek Hrdlička a skončil pátý, což je krásný výsledek, navíc dokázal porazit Ondru Krále. Celkově vyhrál opět Richard Pařízek. Do 1. divize se vrací Sebastian Kouřil, těsně postup unikl Ludvíku Vackovi. S každým turnajem hraje vyšší divizi také Tonda Bednář, tentokrát už čtvrtou. Skončil 4., jedno místo za Petrem Vokřínkem. Postup si vybojoval i Matyáš Tichý ze 6. divize.

V dorostu si z Morendy nejlépe vedli Hynek Nespěšný (3.) a Monika Sobotíková (7.). Turnaj vyhrál Jarda Grabovský (SKST Hodonín), věkem ještě mladší žák!

Výsledky:

Dubňany - nejmladší žactvo, 26. 9.

Strážnice - dorost, 26. 9.

Strážnice - mladší žactvo, 27. 9.

Dubňany - nejmladší žactvo, 10. 10.

Hodonín - dorost, 10. 10.

Hodonín - mladší žactvo, 11. 10.

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST

OD 18. 12. 2020 DO ODVOLÁNÍ JE HALA UZAVŘENA!!!

V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Fungování haly stolního tenisu

Od pátku 18. 12. 2020 jsou vnitřní sportoviště vládním usnesením opět uzavřena. To se samozřejmě týká i naší haly stolního tenisu. Situaci budeme nadále sledovat. Aktuální informace budeme postupně zveřejňovat.

Za náš oddíl stolního tenisu TTC Moravská Slavia Brno všem přeji klidné prožití vánočních svátků a lepší situaci v roce 2021.

Youtube

 

 

Sponzoři a partneři


 

   

 

           

 

 

 

 


Info-Brno.cz

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

Ve čtvrtek 7. 1. 2021 se televizním utkáním TTC Ostrava 2016 - Sokol Hradec Králové znovu rozeběhla extraliga mužů. Nejvyšší soutěž žen se má začít opět hrát za 14 dní. O dalších soutěžích zatím rozhodnuto není.

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.