12.-13.9.2015 BTM Praha

14.09.2015 vytvořil Libor Svoboda

O víkendu 12. - 13. 9. 2015 proběhl v Praze ve sportovních halách Oaza Praha a Jižní Město první republikové turnaje mládeže v sezóně 2015/2016. I vlivem nemoci se turnajů zúčastnili pouze tři zástupci Morendy - Filip Šefr v soutěži dorostenců, Miloslav Vaculík v soutěžích dorostenců a starších žáků a Linda Záděrová v soutěžích mladších a starších žákyň.
Filip i Miloš v dorostu hráli kvalifikaci. Oba se probojovali do souboje o postup do skupiny. Filip zde prohrál se svým bývalým spoluhráčem ze čtyřhry Růžičkou (Hodonín) 1:3 a Miloš také prohrál se Šáleným (Kotlářka Praha) 0:3. V novém systému pro tento rok má však i postup v kvalifikaci svůj význam, takže si oba zahráli "Útěchu - finále B", což hraje 16 poražených z bojů o skupinu. Filip prošel do semifinále a Miloš až do finále, když shodně prohráli se Škarbanem (Slavoj Praha).
Miloš se v neděli zúčastnil soutěže starších žáků, kdy byl nasazen do skupiny. Po dvou výhrách (Dufek-Zlín 3:0, Přída-Kotlářka 3:0) a jedné prohře (Hromek-Hodonín 1:3), postoupil za druhého místa. Po jasné prohře mezi 16-ti s Černotou (Sparta Praha) tak potvrdil své nasazení.
Nejvíce se víkend vydařil Lindě. V sobotu v mladších žákyních byla nejvýše nasazená a po postupu ze skupiny, bojovala v pavouku nejen se soupeřkami, ale i s nervozitou. Postupně však vybojovala tři výhry (Nečasová-Č. Budějovice 3:2, Sommerová-Kotlářka 3:2 a Witoszová-Havířov 3:1) a celý turnaj vyhrála!
V neděli ve starších žákyních tak již neměla co ztratit a to se kladně projevilo na hře i na výsledcích. Připsala si postupně několik cenných výher (např. Nováková- H. Králové 3:0, Štricová-Slaný 3:0, Pěnkavová-Vlašim 3:1) a z prvního místa postoupila ze skupiny. Zde podstatně snadněji než v sobotním finále zdolala Witoszovou a v semifinále i přes prohru 0:3 pořádně potrápila Pytlíkovou (Vlašim), když v prvních dvou setech až do koncovek Linda vedla. Přesto je to velice nečekaný úspěch, navíc po zranění a nemoci.
V závěru turnaje už byla Linda unavená, takže právě omezit různé tréninkové výpadky a zlepšit fyzičku musí být náš společný cíl do nadcházejícího období.

Podrobnosti celého turnaje:

http://www.ping-pong.cz/uvodni-btm-kveton-zaderova-rozinek-z-blaskova/

http://www.ping-pong.cz/prvenstvi-pro-brhela-sommerovou-siwiece-stepanovou/

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Příměstské tábory se stolnmím tenisem

Již potřetí pořádáme v naší hale na Vojtové 12 příměstské tábory se stolním tenisem. Tábory se uskuteční v prvních třech červencových týdnech. Další informace v přiloženém letáku, případné dotazy pište na email adobovs@seznam.cz.

Leták

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

O víkendu 6. - 7. 4. byla konečně dohrána základní část 1. ligy mužů, ve které letos startovalo 14 družstev. Na prvním místě se umístilo naše "áčko", a tak nás čeká finále play-off, jehož vítěz postoupí do příštího ročníku extraligy!

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.