10.10.2015 BTM ČR Havířov

16.10.2015 vytvořil Renata Pavlicová

V sobotu 10. 10. 2015 se v Havířově konal další ze série bodovacích turnajů mladšího žactva. Turnaje se zúčastnila Linda Záděrová a Lída Halasová, která sice není hráčka Morendy, ale trénuje u nás.Lída hrála kvalifikaci, která se hrála výjimečně skupinově. Všechny tři zápasy bohužel prohrála. V útěše vyhrála dva zápasy. Potěšilo mě, že se snažila útočit. Výkon i výsledek byl lepší než při prvním turnaji.Linda byla nasazená do skupiny. I přesto, že hrála nervózně a zbrkle, skupinu vyhrála. Ve čtvrtfinále přehrála Švábovou (Hostinné, 3:0), v semifinále Witoszovou (Havířov, 3:1) a ve finále nastoupila proti spoluhráčce ze čtyřhry Helence Sommerové (El Niňo, roč. 2005). V prvních dvou setech hrála lépe Helena, Linda byla opět nervózní a nesoustředěná, a tak to bylo 0:2. Ve třetím setu Linda otočila ze stavu 7:10, ve čtvrtém setu odvracela postupně 5 mečbolů, set vyhrála a v pátém už potvrdila roli favoritky, čímž celý turnaj vyhrála.Ve čtyřhře s Helčou prošly hladce do finále, kde si poradily i s první nasazenou dvojicí a turnaj vyhrály.Byly to nervy, ale povedlo se!

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Příměstské tábory se stolnmím tenisem

Již potřetí pořádáme v naší hale na Vojtové 12 příměstské tábory se stolním tenisem. Tábory se uskuteční v prvních třech červencových týdnech. Další informace v přiloženém letáku, případné dotazy pište na email adobovs@seznam.cz.

Leták

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

O víkendu 6. - 7. 4. byla konečně dohrána základní část 1. ligy mužů, ve které letos startovalo 14 družstev. Na prvním místě se umístilo naše "áčko", a tak nás čeká finále play-off, jehož vítěz postoupí do příštího ročníku extraligy!

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.