20. 1. 2018: KP mladšího žactva

21.01.2018 vytvořil Libor Svoboda

Vlivem většího počtu nemocných dětí se krajského přeboru mladšího žactva ve Strážnici zúčastnilo pět hráčů Morendy: Fanda Řepa, Adam Franta, Ondra Havránek, Lukáš Horníček a Tomáš Haluza. Pro všechny to byla první účast na takovém turnaji.

Nejeli jsme tudíž s velkými ambicemi a turnaj tento fakt potvrdil. Všichni kluci vyhráli jeden zápas a obsadili shodně 3. místa ve skupinách, a tak nepostoupili. Nejblíže k tomu měl Tomáš, kterému chyběl jeden set. I přesto účast na KP je pozitivní věcí a snad bude i motivací do dalšího tréninku.

Vítězem turnaje chlapců se stal věkem ještě nejmladší žák Jindra Morávek z domácího oddílu, vítězkou žákyň Lucie Látalová (SKST Hodonín).

Foto: Tomáš Haluza

Výsledky

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Příměstské tábory se stolním tenisem

Oddíl stolního tenisu TTC Moravská Slavia Brno pořádá v prvních třech červencových týdnech roku 2018 příměstské tábory. Tábory proběhnou v naší hale na Vojtové ulici č. 12. První týden od pondělí do středy, dále už klasicky pondělí - pátek. Každý den vždy 7:30 - 16:00. Více informací v přiloženém letáku.

Leták

Youtube

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

Vítězství v 1. lize žen

Áčko žen ve složení Lenka, Linda a Peťa porazilo v obou utkáních finále play - off první ligy žen KST Blansko a stalo se tak vítězným družstvem skupiny B. Tímto výborným počinem se holky probojovaly do kvalifikace o extraligu proti Vlašimi! 

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.