20. 1. 2018: KP mladšího žactva

21.01.2018 vytvořil Libor Svoboda

Vlivem většího počtu nemocných dětí se krajského přeboru mladšího žactva ve Strážnici zúčastnilo pět hráčů Morendy: Fanda Řepa, Adam Franta, Ondra Havránek, Lukáš Horníček a Tomáš Haluza. Pro všechny to byla první účast na takovém turnaji.

Nejeli jsme tudíž s velkými ambicemi a turnaj tento fakt potvrdil. Všichni kluci vyhráli jeden zápas a obsadili shodně 3. místa ve skupinách, a tak nepostoupili. Nejblíže k tomu měl Tomáš, kterému chyběl jeden set. I přesto účast na KP je pozitivní věcí a snad bude i motivací do dalšího tréninku.

Vítězem turnaje chlapců se stal věkem ještě nejmladší žák Jindra Morávek z domácího oddílu, vítězkou žákyň Lucie Látalová (SKST Hodonín).

Foto: Tomáš Haluza

Výsledky

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Nábor dětí do našeho oddílu

Nábor dětí do našeho oddílu stolního tenisu TTC Moravská Slavia Brno probíhá celoročně. Pro více informací pište na email adobovs@seznam.cz.

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

Od 13. do 17. 2. 2019 se v Hodoníně opět odehrává mezinárodní turnaj série 2019 ITTF Junior Circuit Premium, tedy Czech Junior & Cadet Open. Celkově se přihlásilo 346 hráčů ze všech koutů světa, z toho Českou Republiku bude reprezentovat na 40 hráčů a hráček. Z Morendy se v soutěžích juniorů a juniorek představí Radek Skála a Linda Záděrová.

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.