13. 1. 2018 - 1. liga žen - "Za body na sever Moravy"

29.01.2018 vytvořil Lenka Bednářová

SKST Baník Havířov „B“ - TTC MS Brno „A“    3:7
První ligový víkend v novém roce jsme se vypravily na sever Moravy. Nejdříve nás čekalo ranní utkání v Havířově, v jehož sestavě tentokrát chyběla Kamila Sikorová, místo které nastoupila Nela Hanáková. Rozhodně ale tato změna v sestavě soupeřky neoslabila (vedle Hanákové nastoupily Klára Hrabicová a Jana Vašendová), když hned v první dvouhře Hanáková svedla vyrovnanou bitvu s Léňou, která vítězství udolala až v koncovce pátého setu. Celé utkání bylo ale zejména v režii našeho hlavního tandemu Léňa – Linda, které se postaraly o 6 ze 7 vítězných bodů. A že to měly řádně pod kontrolou svědčí i tři zápasy „pohlídané“ v pátém setu. Jako doplňující třetí článek jsem nastoupila k prvním dvěma zápasům, z nichž alespoň v jednom z nich se bolavá záda vyjevila jako výhoda a statická, pasivní hra pink/blok našla své využití proti Vašendové. V okamžiku rozhodlého zápasu jsem třetí zápas krečovala.

Celkem body: Léňa 3,5; Linda 2,5; já 1

CDU SPORT – STOLNÍ TENIS OSTRAVA „B“ - TTC MS Brno „A“    3:7
Po klidném obědě jsme se vydaly na odpolední zápas do Ostravy. CDU SPORT nyní hraje v prostorách tělocvičny Sportovního gymnázia Dana a Emila Zátopkových, kde spousta současných stolních tenistů zažila svá středoškolská léta. Nicméně i odpolední utkání se odehrávalo v podobném duchu jako dopolední, s výjimkou čtyřhry, kterou holky bohužel prohrály. Soupeřky nastoupily ve standartní sestavě: Somrová Gabriela, Rusnáková Markéta a Daňová Andrea. Tandem L-L ve dvouhrách nepovolil ani jedno vítězství a díky tomu jsem mohla opět ulevit bolavým zádům a utkání z větší části „ovlivňovat“ z lavičky.

Holky tedy plný počet a já 1/1 + wo.

Celkově víkend povedený a držíme se v tabulce na ideálním druhém místě, které nám momentálně zaručuje účast v play-off soutěže. Příští víkend přivítáme na domácích stolech dva celky Hodonína.

PM

 

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Podpořte nás, když nakupujete!
Přidali jsme se do projektu GIVT.cz. Pokud nakupujete na internetu – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci.
Uděláte to takto:
1. Před nákupem půjdete na http://bit.ly/TTCMoravskáSlaviaBrno
2. Vyberete naši organizaci a eshop na kterém chcete nakoupit
3. Nakoupíte, jak jste zvyklí
To je celé. Nestojí vás to ani korunu navíc a my dostaneme část peněz z ceny nákupu. 
Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. A můžete o této možnosti říci i svým přátelům – ať nenakupují "zbytečně" :)
Díky, že na nás myslíte a pomáháte nám!

 

Youtube

Nejbližší domácí utkání

Sobota 24. 2. 2018

15:00 2.liga muži B vs. SKST Mart Hodonín B

15:00 3. liga muži C vs. SKST Mart Hodonín C

Neděle 25. 2. 2018

10:00 2.liga muži B vs. KST Blansko

10:00 3.liga muži C vs. TJ Mikulčice

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

Olympijský festival v Brně

Všechny sportovní příznivce zveme na Olympijský festival, který se bude konat v Brně na výstavišti v době konání ZOH 2018, tj. 9. - 25. 2. 2018. K vidění a vyzkoušení budou zimní olympijské sporty a další neolympijské a letní včetně stolního tenisu. Více na https://www.olympijskyfestival.cz/.

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.