13. 1. 2018 - 1. liga žen - "Za body na sever Moravy"

29.01.2018 vytvořil Lenka Bednářová

SKST Baník Havířov „B“ - TTC MS Brno „A“    3:7
První ligový víkend v novém roce jsme se vypravily na sever Moravy. Nejdříve nás čekalo ranní utkání v Havířově, v jehož sestavě tentokrát chyběla Kamila Sikorová, místo které nastoupila Nela Hanáková. Rozhodně ale tato změna v sestavě soupeřky neoslabila (vedle Hanákové nastoupily Klára Hrabicová a Jana Vašendová), když hned v první dvouhře Hanáková svedla vyrovnanou bitvu s Léňou, která vítězství udolala až v koncovce pátého setu. Celé utkání bylo ale zejména v režii našeho hlavního tandemu Léňa – Linda, které se postaraly o 6 ze 7 vítězných bodů. A že to měly řádně pod kontrolou svědčí i tři zápasy „pohlídané“ v pátém setu. Jako doplňující třetí článek jsem nastoupila k prvním dvěma zápasům, z nichž alespoň v jednom z nich se bolavá záda vyjevila jako výhoda a statická, pasivní hra pink/blok našla své využití proti Vašendové. V okamžiku rozhodlého zápasu jsem třetí zápas krečovala.

Celkem body: Léňa 3,5; Linda 2,5; já 1

CDU SPORT – STOLNÍ TENIS OSTRAVA „B“ - TTC MS Brno „A“    3:7
Po klidném obědě jsme se vydaly na odpolední zápas do Ostravy. CDU SPORT nyní hraje v prostorách tělocvičny Sportovního gymnázia Dana a Emila Zátopkových, kde spousta současných stolních tenistů zažila svá středoškolská léta. Nicméně i odpolední utkání se odehrávalo v podobném duchu jako dopolední, s výjimkou čtyřhry, kterou holky bohužel prohrály. Soupeřky nastoupily ve standartní sestavě: Somrová Gabriela, Rusnáková Markéta a Daňová Andrea. Tandem L-L ve dvouhrách nepovolil ani jedno vítězství a díky tomu jsem mohla opět ulevit bolavým zádům a utkání z větší části „ovlivňovat“ z lavičky.

Holky tedy plný počet a já 1/1 + wo.

Celkově víkend povedený a držíme se v tabulce na ideálním druhém místě, které nám momentálně zaručuje účast v play-off soutěže. Příští víkend přivítáme na domácích stolech dva celky Hodonína.

PM

 

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Nábor dětí do našeho oddílu

Nábor dětí do našeho oddílu stolního tenisu TTC Moravská Slavia Brno se uskuteční v pondělí 10. září 2018 od 17:30 v naší hale na Vojtové 12. Více informací v přiloženém letáku.

Leták

Youtube

Sponzoři a partneři


Město Brno - www.brno.cz

Jihomoravský kraj - www.kr-jihomoravsky.cz

Městská část Brno - střed, www.brno-stred.cz

           

Hello bank! - www.hellobank.cz

Brněnské tělovýchovné sdružení - www.bts.cz

LTC elektro s.r.o. - www.ltcbrno.cz

Nakladatelství MRAVENEC - www.mravenec.cz

S. O. K. Group spol. s.r.o.

Gumex - www.gumex.cz

OSC - www.osc.cz

LCS Business Centre, a. s. - www.lcsbc.cz​

 

TAXPOINT - www.taxpoint.cz

 

   Portály Info: www.info-brno.cz

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

Tým kola

Jediné družstvo Morendy, které během prvního ligového víkendu neprohrálo, je béčko žen. V sestavě Míša Havlíčková, Hanka Ulrychová a Lída Halasová vyhrálo přesvědčivě v Jihlavě 9:1.

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.