13. 1. 2018 - 1. liga žen - "Za body na sever Moravy"

29.01.2018 vytvořil Lenka Bednářová

SKST Baník Havířov „B“ - TTC MS Brno „A“    3:7
První ligový víkend v novém roce jsme se vypravily na sever Moravy. Nejdříve nás čekalo ranní utkání v Havířově, v jehož sestavě tentokrát chyběla Kamila Sikorová, místo které nastoupila Nela Hanáková. Rozhodně ale tato změna v sestavě soupeřky neoslabila (vedle Hanákové nastoupily Klára Hrabicová a Jana Vašendová), když hned v první dvouhře Hanáková svedla vyrovnanou bitvu s Léňou, která vítězství udolala až v koncovce pátého setu. Celé utkání bylo ale zejména v režii našeho hlavního tandemu Léňa – Linda, které se postaraly o 6 ze 7 vítězných bodů. A že to měly řádně pod kontrolou svědčí i tři zápasy „pohlídané“ v pátém setu. Jako doplňující třetí článek jsem nastoupila k prvním dvěma zápasům, z nichž alespoň v jednom z nich se bolavá záda vyjevila jako výhoda a statická, pasivní hra pink/blok našla své využití proti Vašendové. V okamžiku rozhodlého zápasu jsem třetí zápas krečovala.

Celkem body: Léňa 3,5; Linda 2,5; já 1

CDU SPORT – STOLNÍ TENIS OSTRAVA „B“ - TTC MS Brno „A“    3:7
Po klidném obědě jsme se vydaly na odpolední zápas do Ostravy. CDU SPORT nyní hraje v prostorách tělocvičny Sportovního gymnázia Dana a Emila Zátopkových, kde spousta současných stolních tenistů zažila svá středoškolská léta. Nicméně i odpolední utkání se odehrávalo v podobném duchu jako dopolední, s výjimkou čtyřhry, kterou holky bohužel prohrály. Soupeřky nastoupily ve standartní sestavě: Somrová Gabriela, Rusnáková Markéta a Daňová Andrea. Tandem L-L ve dvouhrách nepovolil ani jedno vítězství a díky tomu jsem mohla opět ulevit bolavým zádům a utkání z větší části „ovlivňovat“ z lavičky.

Holky tedy plný počet a já 1/1 + wo.

Celkově víkend povedený a držíme se v tabulce na ideálním druhém místě, které nám momentálně zaručuje účast v play-off soutěže. Příští víkend přivítáme na domácích stolech dva celky Hodonína.

PM

 

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Nábor dětí do našeho oddílu

Nábor dětí do našeho oddílu stolního tenisu TTC Moravská Slavia Brno probíhá celoročně. Pro více informací pište na email adobovs@seznam.cz.

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

Od 13. do 17. 2. 2019 se v Hodoníně opět odehrává mezinárodní turnaj série 2019 ITTF Junior Circuit Premium, tedy Czech Junior & Cadet Open. Celkově se přihlásilo 346 hráčů ze všech koutů světa, z toho Českou Republiku bude reprezentovat na 40 hráčů a hráček. Z Morendy se v soutěžích juniorů a juniorek představí Radek Skála a Linda Záděrová.

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.