3. - 4. 2. 2018: BTM ČR Jaroměř, Hostinné

08.02.2018 vytvořil Libor Svoboda

Na pátý BT ČR dorostu v sezóně do Jaroměře jsme jeli ve složení Radek Skála, Pavel Beránek, Linda Záděrová a Lída Halasová.Turnaj byl hrán ve dvou oddělených halách celkem na 24 stolech.Hlavně turnaj dorostenek konečně i se čtyřhrami odsýpal a 16:30 byl konec.

Radek se bez větších potíží dostal až do semifinále, kde ovšem nezvládl hlavně hlavou pátý set s pozdějším vítězem Radimem Bakem (Havířov), a tudíž prohrál. Nutno dodat, že Radim v cestě za vítězstvím v turnaji prokázal silnou psychiku, když všechny 4 zápasy v pavouku vyhrál 3:2.

Pavel si vedl zdatně v "B" turnaji a bez zaváhání se probojoval až mezi 8 nejlepších, což mu zaručuje na posledním BTM účast v áčku. Nestačil až na Macuráka (Havířov), který byl ovšem jasně lepší.

Linda při neúčasti nejlépe žebříčkově postavených hráček byla coby kadetka nasazena jako číslo jedna i v dorostenkách. Svou skupinu sice vyhrála, ale hned ve čtvrtfinále narazila na nepříjemně s materiálem hrající Terezu Jiráskovou (Sokol HK). Tentokrát na ni nenalezla protizbraň, a tak prohrála 1:3. Soupeřka však hrála výborně, což prokázala postupem do finále. Turnaj vyhrála její oddílová kolegyně Terezie Sazimová.

Lída v béčkovém turnaji začala katastrofálně, ale s každým zápasem se zlepšovala a když otočila ve čtvrfinále zápas s Vavřinovou (Ostrava) z 0:2 na 3:2, zajistila si účast v A-turnaji v Hluku.

Foto Lída.

Výsledky:

Nejmladší ž.

Mladší ž.

Starší ž.

Dorost

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Nábor dětí do našeho oddílu

Nábor dětí do našeho oddílu stolního tenisu TTC Moravská Slavia Brno probíhá celoročně. Pro více informací pište na email adobovs@seznam.cz.

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

Od 13. do 17. 2. 2019 se v Hodoníně opět odehrává mezinárodní turnaj série 2019 ITTF Junior Circuit Premium, tedy Czech Junior & Cadet Open. Celkově se přihlásilo 346 hráčů ze všech koutů světa, z toho Českou Republiku bude reprezentovat na 40 hráčů a hráček. Z Morendy se v soutěžích juniorů a juniorek představí Radek Skála a Linda Záděrová.

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.