3. - 4. 2. 2018: BTM ČR Jaroměř, Hostinné

08.02.2018 vytvořil Libor Svoboda

Na pátý BT ČR dorostu v sezóně do Jaroměře jsme jeli ve složení Radek Skála, Pavel Beránek, Linda Záděrová a Lída Halasová.Turnaj byl hrán ve dvou oddělených halách celkem na 24 stolech.Hlavně turnaj dorostenek konečně i se čtyřhrami odsýpal a 16:30 byl konec.

Radek se bez větších potíží dostal až do semifinále, kde ovšem nezvládl hlavně hlavou pátý set s pozdějším vítězem Radimem Bakem (Havířov), a tudíž prohrál. Nutno dodat, že Radim v cestě za vítězstvím v turnaji prokázal silnou psychiku, když všechny 4 zápasy v pavouku vyhrál 3:2.

Pavel si vedl zdatně v "B" turnaji a bez zaváhání se probojoval až mezi 8 nejlepších, což mu zaručuje na posledním BTM účast v áčku. Nestačil až na Macuráka (Havířov), který byl ovšem jasně lepší.

Linda při neúčasti nejlépe žebříčkově postavených hráček byla coby kadetka nasazena jako číslo jedna i v dorostenkách. Svou skupinu sice vyhrála, ale hned ve čtvrtfinále narazila na nepříjemně s materiálem hrající Terezu Jiráskovou (Sokol HK). Tentokrát na ni nenalezla protizbraň, a tak prohrála 1:3. Soupeřka však hrála výborně, což prokázala postupem do finále. Turnaj vyhrála její oddílová kolegyně Terezie Sazimová.

Lída v béčkovém turnaji začala katastrofálně, ale s každým zápasem se zlepšovala a když otočila ve čtvrfinále zápas s Vavřinovou (Ostrava) z 0:2 na 3:2, zajistila si účast v A-turnaji v Hluku.

Foto Lída.

Výsledky:

Nejmladší ž.

Mladší ž.

Starší ž.

Dorost

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Podpořte nás, když nakupujete!
Přidali jsme se do projektu GIVT.cz. Pokud nakupujete na internetu – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci.
Uděláte to takto:
1. Před nákupem půjdete na http://bit.ly/TTCMoravskáSlaviaBrno
2. Vyberete naši organizaci a eshop na kterém chcete nakoupit
3. Nakoupíte, jak jste zvyklí
To je celé. Nestojí vás to ani korunu navíc a my dostaneme část peněz z ceny nákupu. 
Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. A můžete o této možnosti říci i svým přátelům – ať nenakupují "zbytečně" :)
Díky, že na nás myslíte a pomáháte nám!

 

Youtube

Nejbližší domácí utkání

Sobota 24. 2. 2018

15:00 2.liga muži B vs. SKST Mart Hodonín B

15:00 3. liga muži C vs. SKST Mart Hodonín C

Neděle 25. 2. 2018

10:00 2.liga muži B vs. KST Blansko

10:00 3.liga muži C vs. TJ Mikulčice

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

Olympijský festival v Brně

Všechny sportovní příznivce zveme na Olympijský festival, který se bude konat v Brně na výstavišti v době konání ZOH 2018, tj. 9. - 25. 2. 2018. K vidění a vyzkoušení budou zimní olympijské sporty a další neolympijské a letní včetně stolního tenisu. Více na https://www.olympijskyfestival.cz/.

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.