21. - 22. 4. 2018: MČR dorost

02.05.2018 vytvořil Libor Svoboda

Mistrovství ČR dorostu se letos uskutečnilo v hale SKST Baník Havířov 21. - 22. 4. 2018. Morendu sice reprezentovali pouze Radek Skála a Linda Záděrová, oba ale se slušnými vyhlídkami na úspěch.

Ve dvouhře se oběma podařilo probojovat do čtvrtfinále, kde shodně narazili na nasazené jedničky. Radek v velmi kvalitním zápase udolal domácího Radima Baka 4:3. Linda to proti Zdeně Blaškové měla určitě těžší, a také bohužel prohrála 1:4. Radek v semifinále narazil na asi největší překvapení turnaje, ještě kadeta Matěje Stacha, jehož vítěznou jízdu nedokázal zastavit a prohrál v sedmi setech.

Tituly Mistrů republiky získali Tomáš Martinko (KST Ostrava) a Zdena Blašková (SK Dobré).

Velmi podobně si oba naši zástupci vedli ve čtyřhrách, kde oba shodně získali stříbrné medaile - Radek s Fandou Onderkou (KST Ostrava) a Linda s Aničkou Stránskou (Kolín). Velmi pěkné představení nakonec korunovali ve smíšené čtyřhře, kterou ovládli.

Celkově se čtyřmi medailemi z pěti soutěží určitě můžeme mluvit o úspěšném mistrovství.

Výsledky

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Příměstské tábory se stolnmím tenisem

Již potřetí pořádáme v naší hale na Vojtové 12 příměstské tábory se stolním tenisem. Tábory se uskuteční v prvních třech červencových týdnech. Další informace v přiloženém letáku, případné dotazy pište na email adobovs@seznam.cz.

Leták

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

O víkendu 6. - 7. 4. byla konečně dohrána základní část 1. ligy mužů, ve které letos startovalo 14 družstev. Na prvním místě se umístilo naše "áčko", a tak nás čeká finále play-off, jehož vítěz postoupí do příštího ročníku extraligy!

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.