21. - 22. 4. 2018: MČR dorost

02.05.2018 vytvořil Libor Svoboda

Mistrovství ČR dorostu se letos uskutečnilo v hale SKST Baník Havířov 21. - 22. 4. 2018. Morendu sice reprezentovali pouze Radek Skála a Linda Záděrová, oba ale se slušnými vyhlídkami na úspěch.

Ve dvouhře se oběma podařilo probojovat do čtvrtfinále, kde shodně narazili na nasazené jedničky. Radek v velmi kvalitním zápase udolal domácího Radima Baka 4:3. Linda to proti Zdeně Blaškové měla určitě těžší, a také bohužel prohrála 1:4. Radek v semifinále narazil na asi největší překvapení turnaje, ještě kadeta Matěje Stacha, jehož vítěznou jízdu nedokázal zastavit a prohrál v sedmi setech.

Tituly Mistrů republiky získali Tomáš Martinko (KST Ostrava) a Zdena Blašková (SK Dobré).

Velmi podobně si oba naši zástupci vedli ve čtyřhrách, kde oba shodně získali stříbrné medaile - Radek s Fandou Onderkou (KST Ostrava) a Linda s Aničkou Stránskou (Kolín). Velmi pěkné představení nakonec korunovali ve smíšené čtyřhře, kterou ovládli.

Celkově se čtyřmi medailemi z pěti soutěží určitě můžeme mluvit o úspěšném mistrovství.

Výsledky

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Nábor dětí do oddílu

Jako každý rok na začátku nového školního roku pořádáme nábor dětí do našeho oddílu stolního tenisu TTC Moravská Slavia Brno. Nábor tentokrát proběhne v pondělí 16. 9. 2019 od 17:30 v naší hale na Vojtové 12. Další informace v přiloženém letáku, případné dotazy pište na email adobovs@seznam.cz.

Leták

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

V důležitém utkání ve 2. lize mužů dokázalo béčko zvítězit nad Hradcem Králové 10:6. Na druhé výhře v sezóně se nejvíce podílel Ivo Sigmund, který vyhrál všechny své dvouhry!

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.