9. - 13. 5. 2018: WJC Španělsko

16.05.2018 vytvořil Libor Svoboda

Další ze série turnajů ITTF World Junior and Cadet Circuit proběhl ve Španělském Platja d´Aro. Tentokrát se prosadily i české reprezentantky. Nejcennější kov získala ve čtyřhře juniorek Zdena Blašková, na dalších třech medailích se podílela kadetka Linda Záděrová.

První medaili, stříbrnou, vybojovala společně s Helčou Sommerovou v družstvech. V nedělním programu potom splnila roli nasazené trojky postupem do semifinále, kde jí bohužel nestačilo s čínskou soupeřkou ani vedení 2:0 na sety. Cenný skalp si však připsala už ve skupině, když porazila další z Číňanek. Ve Španělsku se s Číňankami dalo hrát, což potvrdila i stříbrná z dvouhry Francouzka Pavadeová, která z turnaje postupně vyřadila dvě zástupkyně této velmoci a ve finále nad přemožitelkou Lindy vedla také 2:0 na sety... Medailovou sbírku Linda doplnila 2. místem ve čtyřhře s Hanou Arapovičovou (Chorvatsko)

Článek: https://www.ping-pong.cz/sbirka-medaili-ze-spanish-open-se-ustalila-na-ctyrech/

Výsledky: https://www.ittf.com/tournament/2848/Spanish-junior-cadet-open-ittf-regular-junior-circuit/

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Příměstské tábory se stolnmím tenisem

Již potřetí pořádáme v naší hale na Vojtové 12 příměstské tábory se stolním tenisem. Tábory se uskuteční v prvních třech červencových týdnech. Další informace v přiloženém letáku, případné dotazy pište na email adobovs@seznam.cz.

Leták

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

O víkendu 6. - 7. 4. byla konečně dohrána základní část 1. ligy mužů, ve které letos startovalo 14 družstev. Na prvním místě se umístilo naše "áčko", a tak nás čeká finále play-off, jehož vítěz postoupí do příštího ročníku extraligy!

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.