9. - 13. 5. 2018: WJC Španělsko

16.05.2018 vytvořil Libor Svoboda

Další ze série turnajů ITTF World Junior and Cadet Circuit proběhl ve Španělském Platja d´Aro. Tentokrát se prosadily i české reprezentantky. Nejcennější kov získala ve čtyřhře juniorek Zdena Blašková, na dalších třech medailích se podílela kadetka Linda Záděrová.

První medaili, stříbrnou, vybojovala společně s Helčou Sommerovou v družstvech. V nedělním programu potom splnila roli nasazené trojky postupem do semifinále, kde jí bohužel nestačilo s čínskou soupeřkou ani vedení 2:0 na sety. Cenný skalp si však připsala už ve skupině, když porazila další z Číňanek. Ve Španělsku se s Číňankami dalo hrát, což potvrdila i stříbrná z dvouhry Francouzka Pavadeová, která z turnaje postupně vyřadila dvě zástupkyně této velmoci a ve finále nad přemožitelkou Lindy vedla také 2:0 na sety... Medailovou sbírku Linda doplnila 2. místem ve čtyřhře s Hanou Arapovičovou (Chorvatsko)

Článek: https://www.ping-pong.cz/sbirka-medaili-ze-spanish-open-se-ustalila-na-ctyrech/

Výsledky: https://www.ittf.com/tournament/2848/Spanish-junior-cadet-open-ittf-regular-junior-circuit/

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Nábor dětí do oddílu

Jako každý rok na začátku nového školního roku pořádáme nábor dětí do našeho oddílu stolního tenisu TTC Moravská Slavia Brno. Nábor tentokrát proběhne v pondělí 16. 9. 2019 od 17:30 v naší hale na Vojtové 12. Další informace v přiloženém letáku, případné dotazy pište na email adobovs@seznam.cz.

Leták

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.