1. liga muži - souhrnný komentář:

13.11.2018 vytvořil Libor Svoboda

Před sezónou jsme přes dlouhé peripetie dokázali dotáhnout do zdárného konce přestup nové posily: Dymy Yaremchuka. Pro nás menší neznámá, jak se Dyma popasuje s první ligou. To se dozvíte o několik řádků níž.

DTJ Hradec Králové B - MS Brno A 10:8

Hradec před sezónou také posílil, a tak jsme čekali tuhý boj. Hned na úvod dokázal Dyma porazit Šlapáka a dalo se tušit, že se nemusíme o jeho výsledky obávat. Až do stavu 7:4 pro nás šlo všedchno dobře, ale pak nám došel trošku dech. Série špatných zápasů vyvrcholila mou prohrou s Ševecem, a tím jsem poslal domácí poprvé v utkání do vedení, které dorazil na koni hrající Šlapák. Prohra 10:8, vyloženě naše chyba (převážně moje).

Steinerová Choceň - MS Brno A 7:10

Choceň před sezónou naopak oslabila a dá se předpokládat, že sestup je nemine. Po předešlé prohře jsme byli přece jen trošku pomalejší, a tak jsme až do posledních zápasů drželi domácí v naději na bodový zisk. Téměř všechny body domácích zařídil Štrof. Z našich uhráli 3 body Radek a Tom 2 uhrál Dyma.

MS Brno A - Elizza Praha 5:10

Hosté v nejsilnější sestavě loni prohráli pouze u nás, a tak dovezli ještě posilu - japonce Tsubasu. Ten se ukázal jako rozdílový hráč, protože přesně jeho 4 body rozhodli utkání. My jsme se drželi do stavu 3:4, pak jsem ale nebyl schopen dorazit zlomeného Hrnčiříka a Radek prohrál s Laboutkou, i když loni ho 2x porazil. Zápas se tím zlomil a my už nebyli schopni hostům jejich výhru zkomplikovat.

MS Brno A - Františkovy Lázně 10:2

Františkovy Lázně loni postoupily, ale nijak neposílily, takže jsou další z adeptů na sestup. Podle toho také vypadal průběh utkání, kde jediné body uhrál jen Žaloudík přes Dymu a Radka. První ze série rychlých domácích výher.

Baník Havířov B - MS Brno A 10:8

Jeden z nejtežších výjezdů proti současným a bývalým juniorským reprezentantům (+ Ostrava). V Havířově jsme měli skvělý start, utekli jsme domácím na 4:0, ale pak přišel z naší strany totální blackout - 4:9. Bohužel naše stíhací jízda přišla pozdě, a tak jsme podruhé prohráli nejtěsnějším rozdílem 8:10. Tento zápas nevyšel Dymovi, ani jeden bod mu nespadl. Ale to se stává a hned druhý den to Dyma napravil.

TJ Ostrava KST B - MS Brno A 6:10

Přesný opak zápasu v Havířově. Ani jedna čtyřhra nám nevyšla a domácí se ujali vedení 3:1. Pak ale Dyma vydřel skvěle zahranou koncovkou 9 v pátém výhru s Onderkou, Radek se za 5 minut 12 probudil a otočil z 0:2 na 3:2 s Přistálem. Další 3 zápasy opět nejtěsnějším možným rozdílem o 2 míčky skončili v náš prospěch a převzali jsme otěže zápasu. Vedení jsme udrželi a uhráli cennou výhru na půdě soupeře. Jasným rozdílným ukazetelem byl poměr 6/2 na pětiseťáky.

MS Brno A - Agrotec Hustopeče 10:2

Zápas dvojičky, regionální derby. Loni byli Hustopeče v obou zápasech velice nažhaveni nás porazit. Tentokrát naopak vypadali již před zápasem poměrně bez elánu, což i potvrdili během následujících 2 hodin. Jediný, kdo ze soupeřů alespoň trošku vzdoroval byl Lukáš Pavlovský, který porazil Radka a Lapčík, který porazil Dymu.

MS Brno A - Euromaster Kolín 10:0

Další jednoznačný zápas, který rozhodlo opět první kolo. Tomáš dokázal přehrát výborného Zlámala a Radek v druhém kole také. Suma sumárum jsme hostům nepovolili ani čestný bod, což vedlo k nespokojenosti domácích diváků. Zdeněk Novotný byl velice zklamaný a přiznal, že od stavu 6:0 už musel fandit Kolínu, aby byl zápas zajímavější :)

MS Brno A - Sokol Hradec Králové Imeda 10:4

Za hosty kousal pouze Vlasta Buben a pak moje osoba. Ze 4 bodů soupeře se mi podařilo zařídit hned 3. Naštěstí mě kluci podrželi a uhráli to sami. Tomáš potvrdil vysoký standard svých výkonů a Radek dokázal přehrát Bubna, i když čelil 3 mečbolům. 
Radek  tento víkend přehrál 2 skvělé hráče, Tom k tomu neměl daleko. Dyma naopak přidává pravidelně důležité body a ukazuje, že první liga je pro něj ideální soutěží. 

Další zápasy jedeme směr El Niňo a Liberec, kde se ukáže, jaké by mohly být naše šance v této sezóně. Držte nám palce!

Výsledky s body: https://stis.ping-pong.cz/htm/vysledky.php?druzstvo=31436&rocnik=2018

Handlík

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Příměstské tábory se stolnmím tenisem

Již potřetí pořádáme v naší hale na Vojtové 12 příměstské tábory se stolním tenisem. Tábory se uskuteční v prvních třech červencových týdnech. Další informace v přiloženém letáku, případné dotazy pište na email adobovs@seznam.cz.

Leták

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

O víkendu 6. - 7. 4. byla konečně dohrána základní část 1. ligy mužů, ve které letos startovalo 14 družstev. Na prvním místě se umístilo naše "áčko", a tak nás čeká finále play-off, jehož vítěz postoupí do příštího ročníku extraligy!

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.