BTM ČR - Jablonec: Dorostenecký double

08.01.2019 vytvořil Libor Svoboda

"Novoroční" republikový bodovací turnaj mládeže v Jablonci se skvěle vydařil Radku Skálovi a Lindě Záděrové. V sobotní soutěži dorostenců a dorostenek v Jablonci oba shodně vyhráli dvouhry. Oba prošli bez zaváhání celým turnajem. Radek ve finále zdolal nasazenou jedničku Radima Baka (Havířov), když otáčel stav 1:2 na sety a 1:5. Linda ve finále porazila Aničku Klempererovou z Hradce Králové, se kterou před Vánoci prohrála na žebříčkovém turnaji. Ve čtyřhře ještě Radek přidal s Adamem Štalzerem (KST Ostrava) zlato a Linda s Aničkou Stránskou (SKST Liberec) bronz.

Zaslouženě si tak za své výkony odnesli bílé tygry.

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Příměstské tábory se stolnmím tenisem

Již potřetí pořádáme v naší hale na Vojtové 12 příměstské tábory se stolním tenisem. Tábory se uskuteční v prvních třech červencových týdnech. Další informace v přiloženém letáku, případné dotazy pište na email adobovs@seznam.cz.

Leták

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

O víkendu 6. - 7. 4. byla konečně dohrána základní část 1. ligy mužů, ve které letos startovalo 14 družstev. Na prvním místě se umístilo naše "áčko", a tak nás čeká finále play-off, jehož vítěz postoupí do příštího ročníku extraligy!

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.