KP mužů a žen: 19. 1. 2019

23.01.2019 vytvořil Libor Svoboda

Již tradičně v hale Moravské Slavie se uskutečnily krajské přebory mužů a žen pro rok 2019. Zúčastnilo se 48 mužů a 10 žen. Morendu reprezentovalo 5 mužů a 3 ženy.

Nejvíce vidět byli věkem ještě junioři Radek Skála a Linda Záděrová. Linda ovládla všechny tři soutěže, Radek dvě, bohužel s tátou zaváhali ve čtyřhře, kde podlehli stejně složené dvojici Morávkových (otec a syn), pozdějším vítězům.

Tři medaile získala také Petra Mergenthalová, a to dva bronzy a jedno stříbro, které vybojovali společně s Petrem Handlem. Petr přidal ještě bronz ve čtyřhře společně s Radkem Černým z Rebešovic.

Výsledky:

Jednotlivci

Čtyřhry

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Nábor dětí do našeho oddílu

Nábor dětí do našeho oddílu stolního tenisu TTC Moravská Slavia Brno probíhá celoročně. Pro více informací pište na email adobovs@seznam.cz.

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

Od 13. do 17. 2. 2019 se v Hodoníně opět odehrává mezinárodní turnaj série 2019 ITTF Junior Circuit Premium, tedy Czech Junior & Cadet Open. Celkově se přihlásilo 346 hráčů ze všech koutů světa, z toho Českou Republiku bude reprezentovat na 40 hráčů a hráček. Z Morendy se v soutěžích juniorů a juniorek představí Radek Skála a Linda Záděrová.

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.