KP mužů a žen: 19. 1. 2019

23.01.2019 vytvořil Libor Svoboda

Již tradičně v hale Moravské Slavie se uskutečnily krajské přebory mužů a žen pro rok 2019. Zúčastnilo se 48 mužů a 10 žen. Morendu reprezentovalo 5 mužů a 3 ženy.

Nejvíce vidět byli věkem ještě junioři Radek Skála a Linda Záděrová. Linda ovládla všechny tři soutěže, Radek dvě, bohužel s tátou zaváhali ve čtyřhře, kde podlehli stejně složené dvojici Morávkových (otec a syn), pozdějším vítězům.

Tři medaile získala také Petra Mergenthalová, a to dva bronzy a jedno stříbro, které vybojovali společně s Petrem Handlem. Petr přidal ještě bronz ve čtyřhře společně s Radkem Černým z Rebešovic.

Výsledky:

Jednotlivci

Čtyřhry

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Příměstské tábory se stolnmím tenisem

Již potřetí pořádáme v naší hale na Vojtové 12 příměstské tábory se stolním tenisem. Tábory se uskuteční v prvních třech červencových týdnech. Další informace v přiloženém letáku, případné dotazy pište na email adobovs@seznam.cz.

Leták

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

O víkendu 6. - 7. 4. byla konečně dohrána základní část 1. ligy mužů, ve které letos startovalo 14 družstev. Na prvním místě se umístilo naše "áčko", a tak nás čeká finále play-off, jehož vítěz postoupí do příštího ročníku extraligy!

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.