KP mladší žactvo dorost: 19. - 20. 1. 2019

23.01.2019 vytvořil Libor Svoboda

O tomto víkendu se uskutečnily kromě KP dospělých i KP mladšího žactva (Strážnice) a KP dorostu (Lanžhot). Až na jednu výjimku se zúčastnil plný počet hráčů (32) a hráček (16). Na obou turnajích měla zastoupení i Morenda.

Z našich hráčů se nejvíce činil Hynek Nespěšný, který získal tři druhá místa, Anička Svobodová získala dvě a jedno třetí místo. Tři medaile získal i Fanda Dohnal z Řeznovic (2-0-1), ale všechny zastínila Monika Sobotíková ze Saleska Líšeň, která vyhrála, co se dalo - dvouhru, čyřhru i mix!

O den později se do Lanžhota sjela v posledních letech až nebývalá konkurence dorostenců a dorostenek, kteří přijeli bojovat o vítězství ve dvouhrách a tím i o zajištěný postup na MČR. Ten se nakonec povedl vybojovat Petru Svobodovi a Rebece Žižkovské (oba SKST Hodonín).

Z celkem 8 hráčů Morendy se na pomyslné stupně vítězů probojovala pouze Lída Halasová, ve dvouhře i čtyřhře brala bronz.

Za zmínku stojí i unikátní počin suverénky mladších žákyň Moniky. K sobotním třem zlatým totiž ještě v neděli přidala dva bronzy, ze čtyřhry a z mixu, a to v kategorii, kterou může hrát ještě šest a půl roku! Stala se tak jednoznačně nejúspěšnější hráčkou víkendu.

Výsledky:

Mladší žactvo

Dorost - jednotlivci

Dorost - čtyřhry

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Nábor dětí do oddílu

Jako každý rok na začátku nového školního roku pořádáme nábor dětí do našeho oddílu stolního tenisu TTC Moravská Slavia Brno. Nábor tentokrát proběhne v pondělí 16. 9. 2019 od 17:30 v naší hale na Vojtové 12. Další informace v přiloženém letáku, případné dotazy pište na email adobovs@seznam.cz.

Leták

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.