KP mladší žactvo dorost: 19. - 20. 1. 2019

23.01.2019 vytvořil Libor Svoboda

O tomto víkendu se uskutečnily kromě KP dospělých i KP mladšího žactva (Strážnice) a KP dorostu (Lanžhot). Až na jednu výjimku se zúčastnil plný počet hráčů (32) a hráček (16). Na obou turnajích měla zastoupení i Morenda.

Z našich hráčů se nejvíce činil Hynek Nespěšný, který získal tři druhá místa, Anička Svobodová získala dvě a jedno třetí místo. Tři medaile získal i Fanda Dohnal z Řeznovic (2-0-1), ale všechny zastínila Monika Sobotíková ze Saleska Líšeň, která vyhrála, co se dalo - dvouhru, čyřhru i mix!

O den později se do Lanžhota sjela v posledních letech až nebývalá konkurence dorostenců a dorostenek, kteří přijeli bojovat o vítězství ve dvouhrách a tím i o zajištěný postup na MČR. Ten se nakonec povedl vybojovat Petru Svobodovi a Rebece Žižkovské (oba SKST Hodonín).

Z celkem 8 hráčů Morendy se na pomyslné stupně vítězů probojovala pouze Lída Halasová, ve dvouhře i čtyřhře brala bronz.

Za zmínku stojí i unikátní počin suverénky mladších žákyň Moniky. K sobotním třem zlatým totiž ještě v neděli přidala dva bronzy, ze čtyřhry a z mixu, a to v kategorii, kterou může hrát ještě šest a půl roku! Stala se tak jednoznačně nejúspěšnější hráčkou víkendu.

Výsledky:

Mladší žactvo

Dorost - jednotlivci

Dorost - čtyřhry

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Uzavření haly

Z důvodu nařízení vlády ze dne 12. 3. je počínaje pátkem 13. :-) uzavřena až do odvolání hala stolního tenisu na Morendě.

Děkujeme za pochopení.

Výbor TTC MS Brno

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.