Souhrnný komentář 1. liga muži - vol. 2

29.01.2019 vytvořil Libor Svoboda

1. polovina:
 
El Niňo Praha : MS Brno A 6:10
Tušili jsme, že nás nečeká jednoduchý soupeř. Po prvním kole jsme se ale ujali vedení 4:2. Bohužel další 3 zápasy byly ve prospěch domácích a my najednou prohrávali 5:4. Za stavu 6:6 Dyma vydřel zápas s Klimkem z 0:2 a i díky tomu se nám podařilo vyhrát 6.
 
SKST Liberec : MS Brno A 4:10
Další z nevyzpytatelných zápasů, protože domácí měli na pomoc extraligového Kubu Seiberta. Podařilo se nám vyhrát obě čtyřhry, a když pak v prvním kole Radek Kubu porazil, byl osud zápasu zpečetěn. Každý jsme dělali 2 body ze 3. 
 
MS Brna A : TJ Nový Jičín 10:3
Hosté přijeli bez své zraněné jedničky pouze ve 3, a tak byl osud zápasu zpečetěn ještě před začátkem. Soupeř však nehrál špatně a v některých zápasech nás pozlobil. Za hosty uhrál 2 body Michal Kratochvíl.
 
MS Brno A : Siko Orlová 10:0
Dlouho jsem přemýšlel co na tento zápas napsat. Orlová naprosto diletantsky vede svůj tým v 1. lize několik let, ale letos to dotáhli k dokonalosti. Nejsou schopni dojet ani se soupiskou na zápas. Když tedy dojeli k nám ve třech a jejich vedoucí Wawrosz úmyslně kazil servisy a odpaloval příjmy, aby mohli co nejdříve odjet, bylo nám snad i do breku. Jedinou pozitivní zprávou tak je fakt, že Orlová konečně spadne a místo ní přijde tým, který si toho bude vážit. 
P.S.: každý by za normální okolností měl hrát minimálně dvě dvouhry. Tom si nezahrál ani jednu...
 
2. polovina:
 
Před statem druhé půlky jsme věděli, že nejtěžší zápasy nás čekají hned v úvodních 3 kolech. Zde je přeheld prvních dvou:
 
MS Brno A : DTJ Hradec Králové 9:9
Venku jsme i přes dobrý start a vedení prohráli 10:8, takže jsme to chtěli hostům oplatit. V tomto zápase nebylo vůbec nic podle předpokladů: Foff poprvé porazil Radka, prohrál s Tomem, na kterého si věřil. Nejslabší hráč hostů je dlouho držel nad vodou, jejich jasná loňská jednička Šlapák dělal pouze bod. 
Začali jsem opět dobře, 3:0 byl slibný start, 4:2 stále dobrý. Bohužel do stavu 7:7 jsme bodovali z naší strany pouze Tom a já. Za tohoto stavu ale přišel problém: Tom prohrál s Koldasem a já poprvé v životě s Foffem. 9:7 a deja vu s Hradcem. Naštěstí se kluci probrali včas a zachránili alespoň remízu. Od 13.10. naše první bodové zaváhání.
 
MS Brno A : Steinerová Choceň 10:7
 
Choceň hraje o udržení, a proto také posílila o Buldyho bývalého parťáka Libora Lišku. Libor se naštěstí ještě úplně nerozehrál, a tak neudělal ani jeden bod. I tak jsme se na vítězství nebývale nadřeli, protože jsme prohráli pár zbytečných zápasů.
 
Elizza Praha : MS Brno A 3:10
Na "nejkrásnější výjezd" se nechtělo Radkovi, tak simuloval nemoc a vyjel s námi předseda. V tomto zápase bylo důležité, jak jej pojmou domácí. Mají již nahrané dost a tak se rozhodli dát příležitost mladým. Jediný, kdo tedy zlobil byl stále výbrný hráč Laboutka, ostatní jsme si hlídali. Rychlá výhra a "hurá" do Lázní.
 
Františkovi Lázně : MS Brno A 5:10
V Lázních jsme tušili, že i přes postavení soupeře v tabulce to zase tak jednoduché nebude. Hned první kolo nám to dokázalo. Tom prohrál s mladým Květonem, já vyhrál s Žákem, Dyma prohrál s Žaloudíkem a Mara prohrával 2:0 s Polákem. Naštěstí Mara dokázal svou kvalitu a dokázal silou vůle a s trochou štěstí Poláka přehrát a vrátit klid na naše rakety. Když pak v druhém kole vysvětlil 3:0 mladému Květonovi, že pinec není jen o rychlosti a síle, bylo rozhodnuto. Výhra 10:5 a hurá domů.
 
Díky sérii 11 výher a jediné remízy jsme se vyhoupli do čela 1. ligy! 
 
Další víkend doma hostíme silné týmy Havířova a Ostravy. Přijďte nás povzbudit v boji o play off! Budeme potřebovat každý hlas a ruce!
 
Handlík 

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Příměstské tábory se stolnmím tenisem

Již potřetí pořádáme v naší hale na Vojtové 12 příměstské tábory se stolním tenisem. Tábory se uskuteční v prvních třech červencových týdnech. Další informace v přiloženém letáku, případné dotazy pište na email adobovs@seznam.cz.

Leták

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

O víkendu 6. - 7. 4. byla konečně dohrána základní část 1. ligy mužů, ve které letos startovalo 14 družstev. Na prvním místě se umístilo naše "áčko", a tak nás čeká finále play-off, jehož vítěz postoupí do příštího ročníku extraligy!

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.