ITTF WJC Hodonín: 2 medaile pro ČR

16.02.2019 vytvořil Libor Svoboda

Ve středu a ve čtvrtek se rozběhl mezinárodní turnaj Czech Junior & Cadet Open v Hodoníně soutěžemi juniorů a juniorek. Nejúspěšnějšími zástupci České republiky se stali Radek Skála s Františkem Onderkou ve čtyřhře a Zdena Blašková ve dvouhře, kteří se probojovali až do semifinále svých soutěží. Zde už bohužel na své soupěře nestačili, ale 2 bronzy z juniorských soutěží jsou rozhodně úspěchem. Gratulujeme!

V pátečních soutěžích družstev se nejvíce dařilo juniorkám ve složení Zdena Blašková, Gabriela Štěpánová a Linda Záděrová. Ty, jako jediné, postoupili ze skupiny do vyřazovacích bojů. Ve čtvrtfinále ovšem podlehli Japonkám.

O víkendu vyvrcholí turnaj soutěžemi kadetů a medailovými utkáními družstev.

Foto zleva: stříbrná dvojice Kolodziejczyk (Rak.) - Ursu (Mold.), zlatí Singapurci, bronzoví Bělorusové a Radek s Fandou.

Více na: https://www.ittf.com/tournament/5032/Czech-junior-cadet-open-ittf-Premium-junior-circuit/#information

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Příměstské tábory se stolnmím tenisem

Již potřetí pořádáme v naší hale na Vojtové 12 příměstské tábory se stolním tenisem. Tábory se uskuteční v prvních třech červencových týdnech. Další informace v přiloženém letáku, případné dotazy pište na email adobovs@seznam.cz.

Leták

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

O víkendu 6. - 7. 4. byla konečně dohrána základní část 1. ligy mužů, ve které letos startovalo 14 družstev. Na prvním místě se umístilo naše "áčko", a tak nás čeká finále play-off, jehož vítěz postoupí do příštího ročníku extraligy!

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.