KP staršího žactva

03.03.2019 vytvořil Libor Svoboda

V sobotu 2. 3. 2019 se v Hodoníně uskutečnil krajský přebor staršího žactva. Byť bez dvou nejlepších hráčů, Štěpána Brhela a Jindry Morávka, přesto byly k vidění zajímavé a napínavé zápasy.

Z Morendy se nakonec zúčastnilo 9 hráčů - Marek Skála, Adam Janošek, Karel Pecka, Hynek Nespěšný, František Řepa, Tomáš Haluza, Ondra Havránek, Lukáš Horníček a Filip Chalúpek. Z posledních pěti jmenovaných, kteří si jeli tento turnaj spíše vyzkoušet, dokázali aspoň jednou vyhrát Filip a Tomáš, který nebyl daleko od postupu, ale bohužel nedokázal v rozhodujícím zápase o postup udržet vedení v jednotlivých setech, byť vedl skoro pořád.

Z prvních čtyřech, kteří naopak jeji bojovat o slušné umístění, turnaj nevyšel Adamovi, který hrál až příliš bojácně a pasivně. Naopak Marek, Hynek a Karel postoupili ze svých skupin z prvních míst. Po skupině měl namále Marek, který prohrával s o 4 roky mladším Grabovským (Strážnice) již 1:2 na sety. Ale otočil. V semifinále se utkali Nespěšný - Orel (Strážnice) a Skála - Dohnal (Řeznovice). Zatímco první duel byl klasická přetahovaná se šťastnějším koncem pro Hynka, druhý duel vypadal jednoznačně až do koncovky třetího setu. Zde Marek vydřel koncovku a když zvládl i další dvě, mohl se radovat z postupu do "morenďáckého" finále. Vítězem turnaje se nakonec stal Hynek, což je naprosté překvapení, ale největší pochvalu za výkon a bojovnost zalouží tentokrát přece jen Marek.

Soutěže žákyň se zúčastnily v podstatě všechny nejlepší a medaile si rozdělily hráčky Hodoníny a Blanska. Z vítězství ve dvouhře se radovala Lucka Látalová, která v napínavém finále porazila Karolínu Novohradskou 3:2.

Výsledky

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Nábor dětí do našeho oddílu

Nábor dětí do našeho oddílu stolního tenisu TTC Moravská Slavia Brno probíhá celoročně. Pro více informací pište na email adobovs@seznam.cz.

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

Od 13. do 17. 2. 2019 se v Hodoníně opět odehrává mezinárodní turnaj série 2019 ITTF Junior Circuit Premium, tedy Czech Junior & Cadet Open. Celkově se přihlásilo 346 hráčů ze všech koutů světa, z toho Českou Republiku bude reprezentovat na 40 hráčů a hráček. Z Morendy se v soutěžích juniorů a juniorek představí Radek Skála a Linda Záděrová.

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.