MČR 2019: Radek Skála v osmifinále

03.03.2019 vytvořil Libor Svoboda

Mistrovství České Republiky mužů a žen je letos pořádáno v Teplicích. Z Morendy se zúčastnil pouze Radek Skála, a to v soutěži mužů i juniorů do 21 let.

V soutěži juniorů vypadl hned v prvním kole s pozdějším finalistou Patrikem Klosem (Německo). Vše si však vynahradil v soutěži mužů, kde byl nasazen jako číslo 28. V prvním kole vyřadil 4:3 Ondru Květoně (Domažlice), ve druhém opět 4:3 patnáctého nasazeného Martina Koblížka (DTJ Hradec Kr.). Až mezi šestnácti podlehl Petrovi Husníkovi (Německo) 1:4.

Ve čtyřhře s tradičním parťákem Fandou Onderkou z Ostravy prohráli ve druhém kole s pozdějšími vítězi Tomášem Polanským a Pavlem Širučkem 1:3.

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Příměstské tábory se stolnmím tenisem

Již potřetí pořádáme v naší hale na Vojtové 12 příměstské tábory se stolním tenisem. Tábory se uskuteční v prvních třech červencových týdnech. Další informace v přiloženém letáku, případné dotazy pište na email adobovs@seznam.cz.

Leták

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

O víkendu 6. - 7. 4. byla konečně dohrána základní část 1. ligy mužů, ve které letos startovalo 14 družstev. Na prvním místě se umístilo naše "áčko", a tak nás čeká finále play-off, jehož vítěz postoupí do příštího ročníku extraligy!

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.