MČR 2019: Radek Skála v osmifinále

03.03.2019 vytvořil Libor Svoboda

Mistrovství České Republiky mužů a žen je letos pořádáno v Teplicích. Z Morendy se zúčastnil pouze Radek Skála, a to v soutěži mužů i juniorů do 21 let.

V soutěži juniorů vypadl hned v prvním kole s pozdějším finalistou Patrikem Klosem (Německo). Vše si však vynahradil v soutěži mužů, kde byl nasazen jako číslo 28. V prvním kole vyřadil 4:3 Ondru Květoně (Domažlice), ve druhém opět 4:3 patnáctého nasazeného Martina Koblížka (DTJ Hradec Kr.). Až mezi šestnácti podlehl Petrovi Husníkovi (Německo) 1:4.

Ve čtyřhře s tradičním parťákem Fandou Onderkou z Ostravy prohráli ve druhém kole s pozdějšími vítězi Tomášem Polanským a Pavlem Širučkem 1:3.

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Nábor dětí do našeho oddílu

Nábor dětí do našeho oddílu stolního tenisu TTC Moravská Slavia Brno probíhá celoročně. Pro více informací pište na email adobovs@seznam.cz.

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

Od 13. do 17. 2. 2019 se v Hodoníně opět odehrává mezinárodní turnaj série 2019 ITTF Junior Circuit Premium, tedy Czech Junior & Cadet Open. Celkově se přihlásilo 346 hráčů ze všech koutů světa, z toho Českou Republiku bude reprezentovat na 40 hráčů a hráček. Z Morendy se v soutěžích juniorů a juniorek představí Radek Skála a Linda Záděrová.

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.