MČR dorostu: 30. - 31. 3. 2019 Havířov

01.04.2019 vytvořil Libor Svoboda

Poslední březnový víkend se v Havířově uskutečnilo mistrovství České republiky dorostenců a dorostenek. Z Morendy se zúčastnili LInda Záděrová, Radek Skála a Marek Skála.

Marek hrál kvalifikaci a prohrál v prvním kole s Huškem (Sokol Hradec Králové). Soupeř byl jednoznačně lepší, i podle vlastních slov neměl šanci.

Linda se ve všech soutěžích probojovala do bojů o medaile. Ve čtyřhře i dvouhře však v semifinále ztroskotala na Gabriele Štěpánové (Havířov). Ve dvouhře dokonce měla v sedmém setu postupně dva mečboly za stavu 10:9 a 11:10. Bohužel je neproměnila a nakonec se z postupu do finále radovala soupeřka. Titulu se tak dočkala v mixu společně s Radkem. Nejtěžší zápas sehráli hned ve druhé kole proti dvojici Štalzer, Vašendová (Ostrava). Vyhráli 3:2 a pak už to šlo hladce (-:

Radek přidal titul ve čtyřhře společně s Fandou Onderkou (Ostrava), když ve finále porazili ostravskou dvojici Martinko, Štalzer 3:2 na sety. V singlu nastoupili proti sobě s Fandou ve čtvrtfinále. V kvalitním a vyrovnaném zápase dokázal Radek srovnat na 3:3, ale v sedmém setu měl více štěstí Fanda a postoupil.

Další tituly získali Tomáš Martinko (KST Ostrava), Zdena Blašková (SK Dobré) a Zdena Blašková, Helena Sommerová (SK Dobré, Kotlářka Praha).

Výsledky

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Uzavření haly

Z důvodu nařízení vlády ze dne 12. 3. je počínaje pátkem 13. :-) uzavřena až do odvolání hala stolního tenisu na Morendě.

Děkujeme za pochopení.

Výbor TTC MS Brno

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.