MČR dorostu: 30. - 31. 3. 2019 Havířov

01.04.2019 vytvořil Libor Svoboda

Poslední březnový víkend se v Havířově uskutečnilo mistrovství České republiky dorostenců a dorostenek. Z Morendy se zúčastnili LInda Záděrová, Radek Skála a Marek Skála.

Marek hrál kvalifikaci a prohrál v prvním kole s Huškem (Sokol Hradec Králové). Soupeř byl jednoznačně lepší, i podle vlastních slov neměl šanci.

Linda se ve všech soutěžích probojovala do bojů o medaile. Ve čtyřhře i dvouhře však v semifinále ztroskotala na Gabriele Štěpánové (Havířov). Ve dvouhře dokonce měla v sedmém setu postupně dva mečboly za stavu 10:9 a 11:10. Bohužel je neproměnila a nakonec se z postupu do finále radovala soupeřka. Titulu se tak dočkala v mixu společně s Radkem. Nejtěžší zápas sehráli hned ve druhé kole proti dvojici Štalzer, Vašendová (Ostrava). Vyhráli 3:2 a pak už to šlo hladce (-:

Radek přidal titul ve čtyřhře společně s Fandou Onderkou (Ostrava), když ve finále porazili ostravskou dvojici Martinko, Štalzer 3:2 na sety. V singlu nastoupili proti sobě s Fandou ve čtvrtfinále. V kvalitním a vyrovnaném zápase dokázal Radek srovnat na 3:3, ale v sedmém setu měl více štěstí Fanda a postoupil.

Další tituly získali Tomáš Martinko (KST Ostrava), Zdena Blašková (SK Dobré) a Zdena Blašková, Helena Sommerová (SK Dobré, Kotlářka Praha).

Výsledky

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Nábor dětí do oddílu

Jako každý rok na začátku nového školního roku pořádáme nábor dětí do našeho oddílu stolního tenisu TTC Moravská Slavia Brno. Nábor tentokrát proběhne v pondělí 16. 9. 2019 od 17:30 v naší hale na Vojtové 12. Další informace v přiloženém letáku, případné dotazy pište na email adobovs@seznam.cz.