1. liga muži - komentáře

02.04.2019 vytvořil Libor Svoboda

Euromaster Kolín - MS Brno A 2:10

Kolín se z mé strany naprosto nepochopitelně dokázal udržet v první lize, i když jim k tomu musel přece jen trošku dopomoct japonský spoluhráč. Síla Kolína jinak ležela kompletně na bedrech Jardy Zlámala a musím uznat, že s touto sestavou udržet letos první ligu je slušný výkon. 
Kolín od začátku působil odevzdaným dojmem, a tak také proběhl celý zápas, za zmínku stojí jen pěkný zápas Radka právě se Zlámalem, který Radek urval nakonec pro sebe. Vítězství 10:2, přesun do Hradce.
Večer v Hradci jsme tradičně trávili ve společnosti další Morenďačky Verči a jejího již manžela Davídka, našeho dvorního fotografa a videomága.

Sokol Hradec Králové - MS Brno A 5:10
V Hradci jsme čekali tužší boj, což se potvrdilo hned v první čtyřhře, kde nejlepší debl soutěže Tom s Radkem vykřečovali výhru 15 v pátém proti Hortovi s mladičkým Lebedou. Jinak jsme naštěstí zápas uchopili do svých rukou a tahali za delší provaz, ze soupeře zlobil pouze Buben. Výhra 10:5 a udržení prvního místa v soutěži!

MS Brno A - El Niňo Praha 10:5
Do zápasu jsme vstupovali jako mírný favorit, avšak hosté v druhé půlce zatím byli bez porážky a pouze jedinkrát remizovali, takže se vyhoupli pouhý bod za nás. V případě naší prohry bychom opustili první místo tabulky a spadli na 3. místo, které je první místo bez play off. Šlo tedy o hodně. Zápas začal o 20 minut později, protože Tomáš Málek ... je prostě Tomáš Málek, to asi není potřeba nijak hlouběji vysvětlovat :). Kluci utrpěli teprve druhou porážku ve čtyřhře letos, naštěstí Dyma hrál skvěle a my čtyřhru vyhráli.
V první rundě jsme ale dokonale využili domácí prostředí a vyhráli všechny 4 dvouhry(!) a odskočili tím soupeři do trháku na 5:1. Následně se zápas vyrovnal, ale my stále drželi pohodlný náskok 4-5 bodů a dovedli tento zápas do vítězného konce. Ze soupeře zahrál dobře Vojta Klimek a standartní výkon odvedl Marek Obešlo. Opožděný Málek zavadil o jediný set.

MS Brno A - Liberec 10:2
Začátek zápasu nám opět vyšel a vedli jsme 2:0 po čtyřhrách. Pak přišel jediný odpor ze strany soupeře srovnáním na 2:2. Pak jsme ale již neprohráli jediný zápas a urvali další vítězství. Na druhou stranu nutno uznat, že soupeř hrál dobře a prohrál několik zápasů až v 5. setu a zápas i tak trval přes 3 hodiny.

Z posledních 19 zápasů máme 17 výher, 1 remízu a jedinou porážku. I přesto stále nemáme 100% jisté play off. I to svědčí o neuvěřitelně těžké letošní první lize. Pro postup do play off nám ale stačí v posledních 2 zápasech alespoň jednou remizovat. Pro první místo celkově potřebujeme jednu výhru a alespoň remízu. Jdeme si za naším cílem a dokážeme to. 

Play off v Brně bude!

Handlík

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Příměstské tábory se stolnmím tenisem

Již potřetí pořádáme v naší hale na Vojtové 12 příměstské tábory se stolním tenisem. Tábory se uskuteční v prvních třech červencových týdnech. Další informace v přiloženém letáku, případné dotazy pište na email adobovs@seznam.cz.

Leták

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

O víkendu 6. - 7. 4. byla konečně dohrána základní část 1. ligy mužů, ve které letos startovalo 14 družstev. Na prvním místě se umístilo naše "áčko", a tak nás čeká finále play-off, jehož vítěz postoupí do příštího ročníku extraligy!

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.