1. liga muži - komentáře

02.04.2019 vytvořil Libor Svoboda

Euromaster Kolín - MS Brno A 2:10

Kolín se z mé strany naprosto nepochopitelně dokázal udržet v první lize, i když jim k tomu musel přece jen trošku dopomoct japonský spoluhráč. Síla Kolína jinak ležela kompletně na bedrech Jardy Zlámala a musím uznat, že s touto sestavou udržet letos první ligu je slušný výkon. 
Kolín od začátku působil odevzdaným dojmem, a tak také proběhl celý zápas, za zmínku stojí jen pěkný zápas Radka právě se Zlámalem, který Radek urval nakonec pro sebe. Vítězství 10:2, přesun do Hradce.
Večer v Hradci jsme tradičně trávili ve společnosti další Morenďačky Verči a jejího již manžela Davídka, našeho dvorního fotografa a videomága.

Sokol Hradec Králové - MS Brno A 5:10
V Hradci jsme čekali tužší boj, což se potvrdilo hned v první čtyřhře, kde nejlepší debl soutěže Tom s Radkem vykřečovali výhru 15 v pátém proti Hortovi s mladičkým Lebedou. Jinak jsme naštěstí zápas uchopili do svých rukou a tahali za delší provaz, ze soupeře zlobil pouze Buben. Výhra 10:5 a udržení prvního místa v soutěži!

MS Brno A - El Niňo Praha 10:5
Do zápasu jsme vstupovali jako mírný favorit, avšak hosté v druhé půlce zatím byli bez porážky a pouze jedinkrát remizovali, takže se vyhoupli pouhý bod za nás. V případě naší prohry bychom opustili první místo tabulky a spadli na 3. místo, které je první místo bez play off. Šlo tedy o hodně. Zápas začal o 20 minut později, protože Tomáš Málek ... je prostě Tomáš Málek, to asi není potřeba nijak hlouběji vysvětlovat :). Kluci utrpěli teprve druhou porážku ve čtyřhře letos, naštěstí Dyma hrál skvěle a my čtyřhru vyhráli.
V první rundě jsme ale dokonale využili domácí prostředí a vyhráli všechny 4 dvouhry(!) a odskočili tím soupeři do trháku na 5:1. Následně se zápas vyrovnal, ale my stále drželi pohodlný náskok 4-5 bodů a dovedli tento zápas do vítězného konce. Ze soupeře zahrál dobře Vojta Klimek a standartní výkon odvedl Marek Obešlo. Opožděný Málek zavadil o jediný set.

MS Brno A - Liberec 10:2
Začátek zápasu nám opět vyšel a vedli jsme 2:0 po čtyřhrách. Pak přišel jediný odpor ze strany soupeře srovnáním na 2:2. Pak jsme ale již neprohráli jediný zápas a urvali další vítězství. Na druhou stranu nutno uznat, že soupeř hrál dobře a prohrál několik zápasů až v 5. setu a zápas i tak trval přes 3 hodiny.

Z posledních 19 zápasů máme 17 výher, 1 remízu a jedinou porážku. I přesto stále nemáme 100% jisté play off. I to svědčí o neuvěřitelně těžké letošní první lize. Pro postup do play off nám ale stačí v posledních 2 zápasech alespoň jednou remizovat. Pro první místo celkově potřebujeme jednu výhru a alespoň remízu. Jdeme si za naším cílem a dokážeme to. 

Play off v Brně bude!

Handlík

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Nábor dětí do oddílu

Jako každý rok na začátku nového školního roku pořádáme nábor dětí do našeho oddílu stolního tenisu TTC Moravská Slavia Brno. Nábor tentokrát proběhne v pondělí 16. 9. 2019 od 17:30 v naší hale na Vojtové 12. Další informace v přiloženém letáku, případné dotazy pište na email adobovs@seznam.cz.

Leták

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

V pěti nedělních ligových a krajských utkáních, kterými byla zakončena podzimní část, jsme nepoznali hořkost porážky. To se nám za tuto půlku bohužel mockrát nepodařilo :-( Vyhrálo béčko a éčko, remizovali chlapci z áčka, céčka a déčka. Snad se jedná o pozitivní kroky vzhledem ke druhé polovině, ve které všechny mužské týmy budou mít hodně hodně práce...

Zato ženy si vánoční pauzu a zřejmě celou druhou polovinu užijí v klidných vodách svých soutěží :-)

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.