Velká cena Prahy 24. - 26. 5. 2019

27.05.2019 vytvořil Libor Svoboda

Poslední květnový víkend jsme se zúčastnili již tradičního mezinárodního turnaje Velká cena Prahy. Tentokrát se hrálo ve dvou halách na Chodově celkem na 52 stolech! Zúčastnilo se až neuvěřitelných 530 hráčů. My jsme jeli v sestavě Sebastian Kouřil (MS Brno) a David Krejčí (SKST N. Lískovec).

Seba hrál nejmladší žáky. V družstvech vytvořili pár s Jirkou Bártou (Kolín), se kterým hráli čtyřhru již na turnaji v Liberci. Bohužel měli trochu smůlu na los, do skupiny dostali dobré Němce a ještě lepší Švédy. Po dvou prohrách a jedné výhře šli do útěchy. Ta se jim však vydařila a skončili druzí - foto zleva Jirka a Seba.

Ve dvouhře naopak dokázal Seba postoupit ze skupiny, když zaznamenal první mezinárodní výhru v životě (-: V pavouku bohužel hned prohrál se slovenským hráčem, se kterým již o den dříve prohrál ve finále útěchy družstev...

Ještě větší smůlu měl David. Do soutěže družstev mladších žáků mu nedorazil spoluhráč, takže si zahrál tréninkově bez šance na výhru. Ale myslím, že si alespoň osahal mezinárodní tempo, což využil ve dvouhře.

Tam sice nepostoupil ze skupiny, ale hrál o poznání lépe, i když hlavně na Švýcara s trávou recept absolutně nenašel. S jednou výhrou šel do útěchy, kde prvním zápase porazil výše nasazeného Slováka, takže i on zaznamenal jednu mezinárodní výhru. Pak už nestačil na jednoho ze Švédů.

Rozhodně to byla zajímavá zkušenost s takto velkým turnajem a se zahraničními hráči. Kluci chtěli jet, tak si to zkusili. Na závěr jsme absolvovali návštěvu Hop arény, což je trampolínové centrum. Na to se kluci těšili celý víkend a taky si to pořádně užili (-:

Výsledky

Hala

soustředění

MOŽNOST PRONÁJMU PRO VEŘEJNOST
V hale je deset stolů s kompletním zázemím. Nabízíme možnost pronájmu volných stolů podle:
Provozu haly
přes týden
o víkendech
Možnost rezervace tel. 543 215 358 v pracovní dny od 14,00 – 20,00 hod.

Informace pro rodiče

soustředění

Nábor dětí do oddílu

Jako každý rok na začátku nového školního roku pořádáme nábor dětí do našeho oddílu stolního tenisu TTC Moravská Slavia Brno. Nábor tentokrát proběhne v pondělí 16. 9. 2019 od 17:30 v naší hale na Vojtové 12. Další informace v přiloženém letáku, případné dotazy pište na email adobovs@seznam.cz.

Leták

Youtube

Sponzoři a partneři


 

 

           

 

 

 

 

 

Nejbližší domácí utkání

Nejnovější fotogalerie

Událost týdne

V důležitém utkání ve 2. lize mužů dokázalo béčko zvítězit nad Hradcem Králové 10:6. Na druhé výhře v sezóně se nejvíce podílel Ivo Sigmund, který vyhrál všechny své dvouhry!

Provozovatelem webu je TTC MS Brno.